Volvo XC60 ma wszystko na oku

Nowa kampania reklamowa Volvo, promująca model XC60 i unikalny system City Safety, rozpoczęła się w maju br. i potrwa dwa miesiące.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Celem kampanii jest zaprezentowanie modelu Volvo XC60 oraz zastosowanej w nim technologii City Safety. Jest to układ, który przy użyciu czujnika laserowego wbudowanego w górną część szyby, monitoruje ruch przed samochodem. Jeżeli kierowca nie zareaguje na zwolnienie lub zatrzymanie pojazdu jadącego przed nim, samochód wyposażony w City Safety, automatycznie zahamuje unikając zderzenia. System jest aktywny przy prędkościach do 50 km/h.

Volvo XC60 z technologią City Safety jako wyposażeniem standardowym, jest dostępny już od 127 900 zł brutto.

Kierowcy mają na drodze wiele czynników rozpraszających, co sprzyja popularnym w mieście stłuczkom w tył pojazdu poprzedzającego. Volvo XC60, dzięki City Safety, redukuje to zagrożenie do minimum. Planując kampanię chcieliśmy pokazać urodę samochodu, jednocześnie podkreślając jego bezpieczeństwo. Ten model, to prawdziwa perełka w gamie Volvo, dlatego trzeba o nim mówić - uważa Łukasz Wójcik, Communication Manager z Volvo Auto Polska.

Volvo zaplanowało kampanię centralną, ogólnopolską, ale też dostarczyło materiały swoim autoryzowanym dealerom, którzy mogą prowadzić działania w lokalnych mediach.

Główne kanały komunikacji to telewizja, radio, a także całostronnicowe reklamy w kolorowych magazynach – tygodnikach opinii, miesięcznikach dla kobiet, prasie biznesowej i motoryzacyjnej. Cyfrowe bilboardy można zobaczyć na kluczowych portalach internetowych, a wybrani klienci otrzymali dedykowanego tej kampanii informacyjnego maila. Volvo postanowiło dotrzeć z przekazem używając nośników wielkoformatowych w ośmiu dużych miastach (billboardy, backlighty i frontlighty). Pomyślano także o użytkownikach urządzeń przenośnych i dla tej grupy przygotowana została reklama w Mobile RSS.

Za opracowanie materiałów odpowiadała agencja Amsterdam Arnold, a nad ich adaptacją w kraju pracowała agencja reklamowa Good (wcześniej Brainshop U-boot). Materiały elektroniczne przygotowała firma K2 Internet, a media zaplanował i wykupił dom mediowy MindShare.

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą całego mundialu

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą całego mundialu

Wyjątek na trudnym rynku. Ten magazyn zwiększa sprzedaż drukowaną i cyfrową

Wyjątek na trudnym rynku. Ten magazyn zwiększa sprzedaż drukowaną i cyfrową

Rusza "Wojna zastępcza". O czym jest nowy serial TVP1?

Rusza "Wojna zastępcza". O czym jest nowy serial TVP1?