Wakacje pełne wrażeń w Jastrzębiej Górze

Na wszystkich turystów odwiedzających Jastrzębią Górę i okolice między 1 a 8 sierpnia czeka moc atrakcji: biesiada, morski festyn i spotkanie z gwiazdami programu „Must be the Music – Tylko Muzyka”. Najbardziej aktywni mogą dodatkowo spróbować swoich sił w jeździe konnej, a nawet wybrać się w lot widokowy awionetką lub poszybować na paralotni.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Choć początek lata nie rozpieszczał nas wysokimi temperaturami, długoterminowe prognozy pogody na sierpień obiecują nam słońce. Niezależnie od pogody, nikt z odwiedzających Jastrzębią Górę i okolice w pierwszych dniach sierpnia na pewno nie będzie się nudził. Dodatkowo, eleganckie wille i apartamenty, często z ogródkami, pozwolą na komfortowy wypoczynek. „Nawet kilka dni aktywnego wypoczynku nad morzem pozwoli nam podreperować zdrowie, obniżyć poziom stresu oraz poprawić swoje samopoczucie i formę fizyczną” – twierdzi Agnieszka Burzyńska z Morskiego Apartamentu (www.morskiapartament.pl). „Nadmorskie restauracje kuszą nas pysznymi i zdrowymi rybami, a poza tym nic tak nie integruje rodziny jak wspólne wakacyjne wypady” – dodaje.

Już w czwartek 4. sierpnia odbędzie się w Jastrzębiej Górze Muzyczna Biesiada z Kaszubską Tabaką, podczas której odwiedzający poznają historię tabaki, będą mogli spróbować tradycyjnych regionalnych potraw, a także posłuchać lokalnych zespołów muzycznych. W pobliskiej Karwi, 6. sierpnia odbędzie się Festyn Rodzinny dla dorosłych, dzieci i młodzieży, pełen muzyki i smakołyków. Największą atrakcją tego tygodnia będzie jednak uroczystość wmurowania mosiężnych gwiazd z nazwiskami największych polskich sportowców i trenerów w Alei Gwiazd Sportu. Odbędzie się ona między 6 a 7 sierpnia we Władysławowie i z pewnością będzie można spotkać twarzą w twarz wiele gwiazd. Koniec tego pełnego wrażeń tygodnia uświetni swoją obecnością zespół ENEJ. Zwycięzca programu „Must be the Music – Tylko Muzyka” da swój koncert 8 sierpnia we Władysławowie.

Morskie Apartamenty

Na wymagających urlopowiczów, którzy zdecydują się spędzić wakacje w Jastrzębiej Górze, czeka szeroki wybór apartamentów. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Morski Apartament znajdujący się w luksusowym kompleksie Willa Nord www.willanord.pl, który wyróżnia się wysokim standardem i lokalizacją w ścisłym centrum. Ci, którym nie wystarczą festiwalowe atrakcje, powinni wybrać Morski Apartament na swoją bazę noclegową ze względu na położenie w pobliżu wielu wartych uwagi miejsc. Dlaczego nie zdecydować się na lot widokowy nad przepiękną Zatoką Pucką? Z najbliższego nadmorskiego lądowiska w Jastarni cała rodzina może wybrać się w lot awionetką, a amatorzy mocnych wrażeń mogą spróbować swoich sił szybując na paralotni.

U osób, które cenią sobie piękno natury i świeże morskie powietrze, niezapomniane wrażenia w sercu pozostawiają konne spacery po plaży przy zachodzie słońca. Jeździectwa można spróbować niezależnie od umiejętności, wieku i formy fizycznej. Dla rodzin z dziećmi polecamy przejażdżki dorożkami. Nadmorskie stadniny koni zlokalizowane w pobliżu Jastrzębiej Góry znajdują się w Rozewiu, w Karwi oraz w Parszcycach koło Krokowej.

* * *

Morski Apartament w Willa Nord – Jastrzębia Góra

Morski Apartament znajduje się w ekskluzywnym kompleksie Willa Nord w Jastrzębiej Górze. Położony jest w centrum miejscowości w pobliżu głównej Promenady Światowida (100 m) oraz plaży (300m). Apartament posiada ogród z bezpośrednim dostępem do placu zabaw dla dzieci. Morski Apartament jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, planujących czynny wypoczynek w Jastrzębiej Górze i okolicy, jak również dla tych rodzin z dziećmi, które poszukują chwil wytchnienia i orzeźwiającego, nasyconego jodem wiatru. Szczegółowe informacje o Morskim Apartamencie na stronie http://www.morskiapartament.pl/

Kontakt dla mediów:

Morski Apartament – Jastrzębia Góra

Agnieszka Burzyńska

biuro@morskiapartament.pl

www.morskiapartament.pl

tel. +48 691 91 00 37

ul. Obrońców Westerplatte 2a/34

84-104 Jastrzębia Góra

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Więcej sklepów w Polsce. Pierwszy wzrost od prawie dwóch dekad

Więcej sklepów w Polsce. Pierwszy wzrost od prawie dwóch dekad

Poczta Polska chce być jak InPost i DHL. Kurierzy na umowach B2B

Poczta Polska chce być jak InPost i DHL. Kurierzy na umowach B2B

Reklamodawcy kontra Polsat. "Jesteśmy karani za to, że chcemy kupić samą telewizję"

Reklamodawcy kontra Polsat. "Jesteśmy karani za to, że chcemy kupić samą telewizję"

Zwolnienia w Agorze. Szefowa "Solidarności": czy zarząd też coś sobie okroi?

Zwolnienia w Agorze. Szefowa "Solidarności": czy zarząd też coś sobie okroi?

O decyzjach klientów galerii handlowych i wykorzystaniu reklamy
Materiał reklamowy

O decyzjach klientów galerii handlowych i wykorzystaniu reklamy

Fuzja ośrodków TVP i rozgłośni regionalnych? "To stworzyłoby silne media regionalne"

Fuzja ośrodków TVP i rozgłośni regionalnych? "To stworzyłoby silne media regionalne"