Wakacje w RMF FM pod hasłem kabaretów. Siedem nowych programów

W wakacyjnej ramówce RMF FM pojawi się siedem nowych cykli programowych, w tym programy z udziałem satyryków czy wywiady Macieja Dowbora o miłości. Przerwę w emisji będą miały zaś audycje Konrada Piaseckiego, Krzysztofa Ziemca czy Agnieszki Chylińskiej.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

Latem w porannym paśmie „Wstawaj szkoda lata”, nadawanym w dni powszednie od godz. 5.30 do 9.00, pojawi się nowy prowadzący: Mariusz Kałamaga znany słuchaczom z sobotniego programu „Poliż temat”.  W tym bloku pojawią się takie nowe cykle jak „Śmieszna sprawa” (prowadzący załatwią za słuchaczy sprawy, z którymi ci nie są w stanie  się uporać jak np. przeproszenie żony), „Wkręceni o świcie” (dziennikarze wkręcać będą rodziny i znajomych słuchaczy), „Poczytaj mi rano” (przegląd prasy wraz ze słuchaczami). RMF FM przygotowało również akcję „Czas humoru”, w ramach której słuchacze będą mogli nagrać na sekretarkę zabawną wiadomość, a radio wyemituje na antenie.

W paśmie przedpołudniowym (od 9.00 do 14.00), prowadzonym na zmianę przez Kamila Baleję i Sławka Kowalewskiego, pojawią się czołowi polscy  kabareciarze. W poniedziałki i piątki Kabaret Młodych Panów zaprezentuje radiową odsłonę swoich najlepszych skeczy („Radio Przeginia”), zaś Tomasz Olbratowski zajmie się udzielaniem porad sercowych (wtorek, środa i czwartek o 10.30). Z kolei od poniedziałku do piątku o godz. 13.30 Maciej Dowbor w cyklu „Historia jednej miłości” rozmawiać będzie z gwiazdami o miłości.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/gwiazdy-koncertowac-beda-z-rmf-fm-w-dziwnych-miejscach ##

Gospodarzami pasma popołudniowego „Słoneczny patrol RMF FM” (emisja od 14.00 do 19.30) będą na zmianę Kasia Wilk i Daniel Dyk oraz Ewelina Pacyna i Krzysztof Urbaniak.  Znajdzie się w nim m.in. historia muzyki według Jacka Tomkowicza. Latem „Poplista” zaczynać się będzie pół godziny później, czyli o 19.30. Prowadzić ją będą Marcin Jędrych i Darek Maciborek.

Podczas wakacji nie będą emitowane: „Kontrwywiad” Konrada Piaseckiego, audycja „Gość Krzysztofa Ziemca” oraz niedzielne pasmo prowadzone przez Agnieszkę Chylińską.

Z danych Radio Track wynika, że w okresie od marca do maja 2015 roku udział RMF FM w rynku wyniósł 24,3 proc. (więcej na ten temat).

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów