Wirtualna Polska po starcie kanału WP ze zmienioną stroną główną i serwisem WP.tv

W związku ze startem kanału telewizyjnego WP na stronie główne portalu WP pojawiła się nowa kolumna, w której można oglądać tę stację oraz ogólnodostępne kanały streamowane w internecie przez Videostar.pl. Ponadto w nowej odsłonie uruchomiono serwis WP.tv.

tw
tw
Udostępnij artykuł:

Kanał WP zaczął nadawanie w miniony piątek po południu. W jego ramówce są codziennie pasmo przedpołudniowe „#dzieńdobryPolsko” oraz popołudniowe programy informacyjne „#dziejesię”, a także zagraniczne seriale i programy rozrywkowe. Gospodarzami autorskich programów są m.in. Maciej Orłoś, Małgorzata Serafin, Kamila Biedrzycka-Osica, Igor Sokołowski, Marcin Antosiewicz, Małgorzata Ohme i Karolina Jakobsche.

Stacja jest dostępna na ósmym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej, w ofercie Netii oraz telewizjach kablowych UPC, Vectra, Toya i Inea.

Od poniedziałku kanał można też oglądać na stronie głównej portalu WP, w tym celu wprowadzono na niej nową boczną kolumnę. U góry znajduje się w niej player telewizyjny, a poniżej tzw. newsfeed z zamieszczanymi na bieżąco cytatami z anteny kanału, ciekawostkami z social mediów, sondami i widgetami. Każdy internauta może cofnąć się do wyemitowanych już wybranych programów z ostatnich 24 godzin, player można powiększyć do rozmiaru pełnoekranowego.

Ponadto w playerze można też będzie oglądać ogólnodostępne kanały (m.in. TVP1, TVP2, Polsat, TV Puls) z oferty serwisu Videostar.pl, które od ponad roku są już dostępne na stronie głównej portalu o2.pl.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/co-i-kiedy-w-ramowce-kanalu-wp-szczegolowy-program-telewizyjny-nowej-stacji-dvb-t ##

grafika

Jednocześnie w nowej odsłonie został udostępniony serwis WP.tv. Obecnie oprócz najciekawszych fragmentów autorskich programów Wirtualnej Polski będzie tam można oglądać seriale z anteny kanału WP, m.in. „Orphan black”, „Sześć sióstr”, „Katarzyna”, „Więźniowie wojny” i „Kobiety w czerni”.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wojciech-pawlak-dla-wp-rownie-wazna-emisja-w-tv-i-internecie-wiosna-program-plotkarski-i-serial-reality-wywiad ##

grafika
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Karol Nawrocki narzekał, że TVP go nie pokaże. Transmitowano to w TVP Info

Karol Nawrocki narzekał, że TVP go nie pokaże. Transmitowano to w TVP Info

Lipton pokazał spot z Makłowiczem dla WOŚP

Lipton pokazał spot z Makłowiczem dla WOŚP

Nie ma mocnych na "Stranger Things". Netflix inwestuje też w sport i podcasty

Nie ma mocnych na "Stranger Things". Netflix inwestuje też w sport i podcasty

"Jedna bitwa po drugiej" i "Hamnet" wśród nominowanych do Oscara dla najlepszego filmu

"Jedna bitwa po drugiej" i "Hamnet" wśród nominowanych do Oscara dla najlepszego filmu

Paramount wydłuża czas na wrogie przejęcie Warner Bros. Discovery

Paramount wydłuża czas na wrogie przejęcie Warner Bros. Discovery

IKEA wycofuje kultową torbę. Ale spokojnie – nie na zawsze

IKEA wycofuje kultową torbę. Ale spokojnie – nie na zawsze