Wygraj warsztaty w Dolinie Krzemowej: PayPal Influencers Contest 2015

·      PayPal organizuje konkurs dla polskich dostarczycieli rozwiązań i integratorów systemów.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

·      Główna nagroda to czterodniowe szkolenie z ekspertami PayPal w San Jose w Kalifornii.

·      O zwycięstwie zadecyduje liczba pozyskanych sprzedawców i przeprowadzonych transakcji. 

·      Zgłoszenia są przyjmowane do 20 sierpnia.

Począwszy od dziś, aż do 20 sierpnia, wszyscy polscy dostarczyciele rozwiązań i integratorzy systemów mogą zmierzyć się 
ze swoją konkurencją i przystąpić do PayPal Influencers Contest 2015. Firma z największą liczbą zapisanych sprzedawców i przeprowadzonych transakcji wygra czterodniową lekcję ekspercką w San Jose, w Kalifornii.

Po sukcesie, jakim okazała się być hiszpańska edycja wydarzenia, PayPal wprowadza Influencers Contest w Polsce i 20 innych europejskich krajach. Cel zawodów jest prosty – stworzenie pola do rywalizacji dla specjalistów, na którym będą mogli współzawodniczyć i sprawdzić się w branży e-commerce.

Możliwość starcia się z innymi firmami stwarza wyśmienite warunki do wymiany pomysłów i kreowania najbardziej innowacyjnych rozwiązań w zakresie szybkich, wygodnych oraz bezpiecznych transakcji dla jak największej liczby środkowoeuropejskich sprzedawców.

Agencje internetowe i integratorzy systemów to ważni partnerzy PayPal w procesie dostarczania szybkich, bezpiecznych i wygodnych rozwiązań płatniczych dla sprzedawców. PayPal Influencers Contest stwarza im możliwość pokazania się od jak najlepszej strony i zwiększenia  sprzedaży ich klientów – mówi Damien Perillat, Dyrektor Zarządzający PayPal w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zwycięska firma otrzyma szansę zaproszenia dwóch pracowników do San Jose na czterodniową lekcję ekspercką w głównej siedzibie PayPal. W ramach nagrody, organizator pokrywa koszty związane z przelotem, zakwaterowaniem, ubezpieczeniem oraz samymi warsztatami. PayPal przewidział również atrakcyjne nagrody dla zdobywców drugiego i trzeciego miejsca.

Uczestnicy mogą rejestrować się na stronie Influencers Contest zgodnie z instrukcją   (https://www.paypal-marketing.com/emarketing/partner/cemea/promotion/agency-contest-pl/landing.html). Wzięcie udziału w konkursie oznacza rejestrację w Programie Partnerskim PayPal i automatyczne utworzenie co-brandingowanej poddstrony na potrzeby zapisów. W konkursie może wziąć udział każdy dostawca rozwiązań oraz integrator systemów, z wyjątkiem dostarczycieli płatności.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kanał Zero rusza w trasę na koniec wakacji. Partnerem została sieć Dino

Kanał Zero rusza w trasę na koniec wakacji. Partnerem została sieć Dino

ChatGPT Ads wkracza do Europy. OpenAI uruchamia reklamy na 31 rynkach

ChatGPT Ads wkracza do Europy. OpenAI uruchamia reklamy na 31 rynkach

Była twarz "Pytania na śniadanie" będzie prowadzić "Halo, tu Polsat"

Była twarz "Pytania na śniadanie" będzie prowadzić "Halo, tu Polsat"

Gwiazda freak-fightów i OnlyFans w akcji o Powstaniu Warszawskim. Pytania do ministerstwa

Gwiazda freak-fightów i OnlyFans w akcji o Powstaniu Warszawskim. Pytania do ministerstwa

Sofy modułowe: jak połączyć estetykę z maksymalną funkcjonalnością?
Materiał reklamowy

Sofy modułowe: jak połączyć estetykę z maksymalną funkcjonalnością?

YouTube zmienia licznik. Odtworzenie zaliczone zaraz po kliknięciu

YouTube zmienia licznik. Odtworzenie zaliczone zaraz po kliknięciu