Zadbaj o swoje zdrowie i weź udział w konkursie!

Już w najbliższy weekend Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza wszystkie panie do udziału w spotkaniu w ramach kampanii „Akcji Samokontrola – Nie daj się chorobie. Pokonaj ją sama!”. Uczestniczki będą mogły dowiedzieć się, jak prawidłowo wykonać samodzielnie badanie, które jest najważniejszym elementem profilaktyki raka piersi, a także wziąć udział w minisesji fotograficznej i konkursie. Wstęp wolny.  

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Rak piersi jest jednym z najczęstszych nowotworów u kobiet. Wczesne wykrycie tej choroby, pozwala uniknąć powikłań i przerzutów, co z kolei daje większe szanse na wyleczenie. Dlatego organizatorzy spotkania w ramach cyklu „Akcja Samokontrola – Nie daj się chorobie. Pokonaj ją sama”, która 15 i 16 lipca odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała, będą przekonywali uczestniczki, jak ważna jest profilaktyka i prawidłowe samobadanie piersi. Na specjalnym stanowisku wyposażonym w fantomy panie nauczą się, jak prawidłowo przeprowadzać samodzielne badanie piersi, jako pierwszy krok profilaktyki raka piersi. Wśród fantomów są takie, które odzwierciedlają zdrową pierś oraz z guzkiem.

Dla uczestniczek spotkania przygotowano także miłe niespodzianki. Panie będą mogły wziąć udział w minisesji fotograficznej, do której przygotuje je obecna na miejscu wizażystka. Każda fotografowana otrzyma w prezencie trzy zdjęcia. 

Uczestniczki będą mogły również wziąć udział w specjalnym konkursie. Aby zawalczyć o nagrody, wystarczy udać się do strefy konkursowej i udział w nagraniu, podczas którego trzeba będzie przekonać inne kobiety do regularnego, samodzielnego badania piersi. Komisja konkursowa wyłoni najlepsze pięć nagrań, których uczestniczki otrzymają atrakcyjne nagrody.

Spotkanie w ramach  kampanii „Akcja Samokontrola – Nie daj się chorobie. Pokonaj ją sama” odbędzie się 15 i 16 lipca 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy Al. Bohaterów Monte Casino 421 w Bielsku-Białej w godzinach 11.00-17.00. Wstęp wolny. 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Hagi Cosmetics stawia na agencję Friends&Brands

Hagi Cosmetics stawia na agencję Friends&Brands

Parlament Europejski o zagrożeniach w social mediach i ze strony AI

Parlament Europejski o zagrożeniach w social mediach i ze strony AI

Netflix ujawnił plany na 2026 rok. Co zobaczymy?

Netflix ujawnił plany na 2026 rok. Co zobaczymy?

Przemysław Bryk przeszedł z Salestube do agencji Artegence

Przemysław Bryk przeszedł z Salestube do agencji Artegence

Przejęcie producenta automatów paczkowych. SwipBox z nowym właścicielem

Przejęcie producenta automatów paczkowych. SwipBox z nowym właścicielem

Właściciel na stałe szefem Red Carpet Media Group

Właściciel na stałe szefem Red Carpet Media Group