Zarabia krocie na disco polo

Zespół Boys zarabia miesięcznie około 240 tys. złotych. Swojedochody ujawnił w rozmowie z jednym z dzienników lider formacji,Marcin Miller.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

- W samym sierpniu mamy 30 koncertów. Ciągle jesteśmy w trasie,moja psychika już tego nie wytrzymuje - powiedział Miller,jednocześnie zaznaczając, że grupa ma oddanych fanów w wielumiastach.

Wokaliście brakuje jednak "zwyczajnego" życia: - Kiedy takpatrzę, będąc w trasie, jak ludzie siedzą nad jeziorem, grillują zrodziną... to trochę mi żal, wiem, że coś tracę... Ale cóż, muszęwykorzystać swoją szansę - mówi Miller. Piosenkarz ma jednaknadzieję, że uda mu się w tym roku wyjechać z żoną na wakacje.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dziennikarze TVN24 "robią swoje". Dlaczego niektórym fanom stacji się nie podoba? [OPINIA]

Dziennikarze TVN24 "robią swoje". Dlaczego niektórym fanom stacji się nie podoba? [OPINIA]

Komisja Europejska akceptuje przejęcie operatora przez byłego właściciela UPC Polska

Komisja Europejska akceptuje przejęcie operatora przez byłego właściciela UPC Polska

Instagram z aplikacją na kolejnych telewizorach Smart TV

Instagram z aplikacją na kolejnych telewizorach Smart TV

Bitwa o modele Anthropic to czerwony alarm. Czas na cyfrową suwerenność

Bitwa o modele Anthropic to czerwony alarm. Czas na cyfrową suwerenność

Cyfrowy Polsat i fundacja kontra Solorzowie. Firma pisze o legalnych dowodach próby wrogiego przejęcia

Cyfrowy Polsat i fundacja kontra Solorzowie. Firma pisze o legalnych dowodach próby wrogiego przejęcia

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery