„Żywioły Saszy - Ogień” od 17 listopada w player.pl

We wtorek, 17 listopada w serwisie player.pl zadebiutuje nowy serial „Żywioły Saszy - Ogień”. W rolę głównej bohaterki - opartej na adaptacji prozy Katarzyny Bondy - produkcji wciela się Magdalena Boczarska.

mk
mk
Udostępnij artykuł:
„Żywioły Saszy - Ogień” od 17 listopada w player.pl

Fabuła 7-odcinkowego serialu „Żywioły Saszy - Ogień” koncentruje się na Saszy Załuskiej, która wraca do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki. W ramach swojego pierwszego zlecenia zostaje przydzielona do grupy policjantów, którzy próbują rozwiązać zagadkę tajemniczych podpaleń łódzkich kamienic.

Jak czytamy w opisie „na drodze do rozwiązania sprawy stanie nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki. W każdym kolejnym odcinku pojawi się nowy ślad prowadzący do rozwiązania sprawy”.

Boczarska, Cyrwus, Jakubik i Konopka w obsadzie

W obsadzie produkcji znaleźli się Magdalena Boczarska, Mirosław Haniszewski, Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Konopka, Jerzy Trela, Aleksandra Konieczna, Krzysztof Dracz, Piotr Srebrowski, Erika Karkuszewska i Mikołaj Woubishet.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/nieobecni-nowy-serial-player-pl-obsada-kiedy-premiera-foto,7170493133211777a ##

Reżyserem „Żywioły Saszy - Ogień” jest Kristoffer Rus. Autorami scenariusza na podstawie powieści Katarzyny Bondy są Dana Łukasińska i Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorka zdjęć to Karina Kleszczewska. Za scenografię odpowiada Aleksandra Kierzkowska, a za kostiumy Barbara Łagowska.

Kierownikiem produkcji jest Jan Kaczmarski. Producentem wykonawczym - firma  Bongo Media reprezentowana przez Mikołaja Wita oraz Dariusza Goczała. Producentką z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk.

W połowie października zakończyły się zdjęcia do serialu. Prace na planie realizowane były w Łodzi, nagrania rozpoczęły się na początku sierpnia.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/brzydula-serial-opinie-tvn,7170442659366529a ##

„Żywioły Saszy - Ogień” to najnowsza produkcja Player Original, której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści „Lampiony” autorstwa Katarzyny Bondy.

Premiera 17 listopada w player.pl

Premiera serialu w player.pl planowana jest na wtorek, 17 listopada. Tego dnia udostępniony zostanie pierwszy odcinek, który dostępny będzie w płatnej ofercie. Kolejne udostępniane będą w tygodniowych odstępach, a w dniu premiery drugiego odcinka - 24 listopada - pierwszy zostanie udostępniony bezpłatnie.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/10-minut-reklam-na-godzine-serwisy-vod,7170444629788289a ##

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wokalistka i dziennikarka radiowa kolejną uczestniczką "Tańca z gwiazdami"

Wokalistka i dziennikarka radiowa kolejną uczestniczką "Tańca z gwiazdami"

Awaria Facebooka za nami. "Konto tymczasowo niedostępne"

Awaria Facebooka za nami. "Konto tymczasowo niedostępne"

Tego jeszcze nie było. Szykuje się najdłuższa przerwa w finale w historii. Wystąpią gwiazdy

Tego jeszcze nie było. Szykuje się najdłuższa przerwa w finale w historii. Wystąpią gwiazdy

TVP stawia na YouTube. Trafił tam "Teleexpress" TVP1

TVP stawia na YouTube. Trafił tam "Teleexpress" TVP1

Dlaczego rynek SPF zmienia się szybciej niż rynek kremów przeciwzmarszczkowych?
Materiał reklamowy

Dlaczego rynek SPF zmienia się szybciej niż rynek kremów przeciwzmarszczkowych?

Rolniczy król TikToka. Kołodziejczak prostymi środkami robi viral za viralem

Rolniczy król TikToka. Kołodziejczak prostymi środkami robi viral za viralem