WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

TVN24 na czele oglądalności stacji informacyjnych w 2017 roku, TVP Info zyskało najwięcej

„Śniadanie w Polsat News” zastąpi „Śniadanie w Radiu ZET”. Emisja od 14 stycznia

2018-01-08 A A A KOMENTARZE: 9 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W niedzielę, 14 stycznia 2017 roku Polsat News rozpocznie emisję nowego programu „Śniadanie w Polsat News” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Audycja zastąpi program „Śniadanie w Radiu ZET” emitowanym do grudnia ub.r.

Beata Lubecka i Bartosz Kurek; fot. Telewizja Polsat Beata Lubecka i Bartosz Kurek; fot. Telewizja Polsat

W „Śniadaniu w Polsat News” mają być poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata. Będą się w nim pojawiać również opinie polityków oraz ekspertów. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl gospodarzami audycji zostali Beata Lubecka i Bartosz Kurek.

- Świat polityki i gospodarki każdego dnia przynosi nam wiele interesujących wydarzeń i zwrotów akcji. O tym, jakie są opinie polityków na temat najważniejszych w minionym tygodniu wydarzeń, widzowie będą się mogli dowiedzieć w naszym niedzielnym programie, który poprowadzimy na zmianę z Bartoszem Kurkiem. Z gośćmi będziemy rozmawiać również o tym, co może się wydarzyć w sprawach bliskich dla Polek i Polaków - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Beata Lubecka, współprowadząca „Śniadanie w Polsat News”.

Nowy program na antenie Polsatu News będzie można oglądać w niedziele o godz. 9.05, począwszy od 14 stycznia 2018 roku. Audycja będzie również transmitowana w Polsatnews.pl.

„Śniadanie w Polsat News” zastąpi w swoim paśmie nadawany równolegle na antenie Radia ZET oraz w Polsat News od września 2016 roku do grudnia 2017 roku program o podobnej formule „Śniadanie w Radiu ZET”. Jego gospodarzami były - na zmianę - dwie pary dziennikarskie: Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio ZET) oraz Joanna Komolka (Radio ZET) i Bartosz Kurek (Polsat News).

„Śniadanie w Radiu ZET” na antenie Polsatu News w okresie od 3 września do 17 grudnia ub.r. śledziło 227 tys. osób, co dało stacji 3,18 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w grupie wiekowej 4+, 1,71 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 2,13 proc. w grupie 16-59.

Jak już informowaliśmy, Radio ZET w byłym paśmie „Śniadania w Polsat News” rozpoczęło emisję dodatkowych wydań porannej audycji politycznej „Gość Radia ZET”. Prowadzącymi weekendowych wydań są Joanna Komolka i Łukasz Konarski.

Udział Polsatu News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2017 roku wyniósł 1,14 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Śniadanie w Polsat News, Śniadanie w Radiu ZET, Polsat News

Komentarze (9) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia