2011: “Przyjaciółka” liderem, wszystkie tytuły straciły

W 2011 roku w porównaniu do 2010 roku spadła sprzedaż wszystkich trzech dwutygodników poradnikowych. Najwięcej straciła “Pani Domu”, zaś liderem pozostała “Przyjaciółka”.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

Średnia sprzedaż ogółem “Przyjaciółki” (Edipresse Polska) w 2011 roku wyniosła 485 404 egz. i była niższa o 1,8 proc. niż rok wcześniej - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Na pozycji drugiej utrzymała się “Tina” (Wydawnictwo Bauer). Jej średni wynik to 446 759 egz. po spadku sprzedaży o 4,7 proc.

Największy spadek w ub.r. zanotowała “Pani Domu” (Edipresse Polska), której sprzedaż ogółem zmalał o 8,6 proc. do 310 658 egz.

W samym grudniu ub.r. liderem była także “Przyjaciółka” ze średnią sprzedażą ogółem na poziomie 454 201 egz. (spadek o 5 proc.). Drugie miejsce zajęła “Tina” (405 013 egz., spadek o 20,4 proc.), a trzecia była “Pani Domu” (275 976 egz., spadek o 15,9 proc.).

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Przyszły właściciel TVN wycofał reklamę, która uderzała w niego. "Ocenzurowali"

Przyszły właściciel TVN wycofał reklamę, która uderzała w niego. "Ocenzurowali"

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind
Materiał reklamowy

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind

Solorz i Kulka pozwą Cyfrowy Polsat? Nie dostali absolutorium

Solorz i Kulka pozwą Cyfrowy Polsat? Nie dostali absolutorium