Współpraca agencji z Grupą Inco RUPĄ INCO rozpoczęła się w 2024 roku realizacją kampanii dla marki Florovit. W tym roku obsługa została poszerzona o markę Azofoska.
- Naszym priorytetem było stworzenie komunikacji, która z jednej strony odświeży wizerunek Azofoski jako eksperckiego i niezawodnego rozwiązania, a z drugiej – zbuduje świadomość w oczach hobbystów ogrodnictwa. Postawiliśmy na uniwersalność oraz bliskość z konsumentem, pokazując, że profesjonalna pielęgnacja roślin jest dostępna dla każdego. Takie podejście pozwoliło połączyć cele wizerunkowe z biznesowymi, wspierając rozpoznawalność marki i jej pozycję w kategorii - komentuje Joanna Jastrzębska, business unit manager w Ancy
Ancy odpowiada za wielopłaszczyznowe działania, począwszy od opracowania strategii repozycjonowania marki, platformy komunikacji, aż po przygotowanie materiałów kreatywnych. Optymalizacja kampanii oraz planowanie i zakup mediów również znalazły się po stronie Ancy.

Celem działań jest nie tylko budowanie świadomości, ale również realne wsparcie sprzedaży w kanałach offline – centrach ogrodniczych, sklepach budowlanych (DIY) oraz sieciach handlowych.
Działania obejmują reklamy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok oraz YouTube), kampanie programmatic i display w serwisach tematycznych oraz dotarcie do użytkowników poprzez powiadomienia push mobile.










