SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

1200 minut w roamingu na połączenia przychodzące w T-Mobile

T-Mobile Polska wprowadził promocyjny pakiet 1200 minut na połączenia przychodzące w roamingu w Unii Europejskiej.

Article

W ramach promocji w każdym cyklu rozliczeniowym T-Mobile udostępnia 100 minut na rozmowy przychodzące w roamingu w Unii Europejskiej w strefie 1A, a minuty niewykorzystane przechodzą na kolejne 12 cykli rozliczeniowych. Po pierwszych 12 cyklach usługa odnawia się automatycznie na kolejnych 12 cykli. Po drugich 12 cyklach, a następnie po każdym kolejnym, usługa automatycznie odnawia się na kolejny cykl.

Warunkiem skorzystania z oferty jest zawarcie aneksu do umowy przedłużającego okres jej obowiązywania o kolejne 15, 24, 30 lub 36 pełnych cykli rozliczeniowych, w oparciu o taryfę z grupy "Rodzina" lub z taryfy promocyjnej opartej na jednej z taryf z tej grupy.

Promocję można aktywować poprzez wysłanie SMS-a o treści ROAM1200TAK pod numer 80008 (opłata za SMS zgodna z cennikiem), wydanie dyspozycji konsultantowi biura obsługi abonenta pod numerem 602900 (opłata za połączenie zgodna z cennikiem) lub osobiście w punkcie sprzedaży T-Mobile.

Opłata aktywacyjna wynosi 10 zł z VAT i jest naliczana na pierwszej fakturze wystawionej po aktywacji usługi. Za pierwsze 12 cykli rozliczeniowych nie są naliczane dodatkowe opłaty za usługę, natomiast po ich zakończeniu naliczana jest jednorazowa opłata abonamentowa w wysokości 20 zł z VAT za 13 cykl. Następnie nie są pobierane dodatkowe opłaty za cykle od 14-go do 24-go, a po upływie okresu 24 pełnych cykli obowiązywania usługi naliczana jest opłata 20 zł z VAT za każdy cykl.

Strefa 1A obejmuje Austrię, Azory, Belgię, Bułgarię, Chorwację, Cypr, Czechy, Danię, Estonię, Finlandię, Francję, Gibraltar, Grecję, Gujanę Francuską, Gwadelupę, Hiszpanię, Holandię, Irlandię, Islandię, Liechtenstein, Litwę, Luksemburg, Łotwę, Maderę, Maltę, Martynikę, Norwegię, Niemcy, Portugalię, Reunion, Rumunię, Słowację, Słowenię, Szwecję, Watykan, Węgry, Wielką Brytanię, Włochy oraz Wyspy Kanaryjskie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 1200 minut w roamingu na połączenia przychodzące w T-Mobile

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Thorin
Zważywszy na to, że ustalenia UE dotyczące roamingu wchodzą w życie dopiero w połowie 2015, to całkiem nieźle t-mobile zagrało. Atrakcyjna oferta dla wszystkich, którzy z roamingu korzystają.
8 8
odpowiedź