SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

3 miesiące bez abonamentu w ofercie wakacyjnej platformy nc+

Platforma nc+ przygotowała promocję „Wakacje od abonamentu”, w ramach której klienci zawierający nowe umowy na pakiety telewizji oraz pakiety telewizja, internet i telefon nie zapłacą za abonament nawet przez 3 miesiące.

Article

nc+ mogą wybierać spośród pakietów telewizyjnych, dostępnych również w ofercie łączonej z internetem i telefonem. Wszyscy abonenci nc+ posiadający dowolny pakiet telewizji mogą również korzystać bezpłatnie z usługi nc+ GO.

Każdy z pakietów telewizji nc+ można powiększyć o usługi nc+ Internet oraz nc+ Telefon, na które również obowiązuje promocja „Wakacje bez abonamentu”.

- Internet „Na start” - 10 GB za 19,99 zł (do 3 miesięcy za 0 zł)
- Internet „Domowy” - 35 GB za 34,99 zł (do 3 miesięcy za 0 zł)
- Internet „Domowy Max” - 100 GB za 59,99 zł (do 3 miesięcy za 0 zł)

Abonenci, którzy zdecydują się na zakup najwyższego pakietu 100 GB otrzymają bezpłatnie dostęp do usługi „TV w kieszeni”, dzięki której oglądając telewizję za pośrednictwem aplikacji nc+ GO lub przez stronę internetową ncplusgo.pl nie będą zużywać limitu transferu danych.

Oferta nc+ Telefon pozwala bez limitu wysyłać SMS-y i wykonywać połączenia do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne w Polsce i Unii Europejskiej. Klienci korzystający z usług telewizyjnych nc+ mogą dokupić usługę nc+ Telefon na 24 miesiące już od 19,99 zł miesięcznie.

Dodatkowo można dokupić paczkę danych 5 GB za 6 zł miesięcznie (400 MB do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej). W ramach promocji „Wakacje bez abonamentu” abonament za nc+ Telefon będzie wynosił 0 zł nawet przez pierwsze 3 miesiące.

Na koniec 2016 roku platforma nc+ miała 2,12 mln abonentów, czyli tyle samo ile było na koniec 2015 roku. Z kolei przychody zwiększyły się o 1,8 proc. do 492 mln euro.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 3 miesiące bez abonamentu w ofercie wakacyjnej platformy nc+

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Borys
Widzę że tu ktoś idzie w ślady Cyfrowego Polsatu. Natomiast CP ma większe możliwości na świadczenie usług łączonych. Więcej dobrych usług może zaproponować. No i jest tańszy.
8 8
odpowiedź