SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

5 tys. zł za zachorowanie dziecka na COVID-19

W każdym rodzicu jest silna potrzeba chronienia dziecka przed wszystkim, co złe. W dobie pandemii COVID-19 chcemy zrobić wszystkie, by nasze pociechy były zdrowie. Poza przypominaniem o maseczkach i dezynfekowaniu rąk możemy zrobić coś jeszcze. To ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19 oraz szerokie, działające nie tylko w szkole NNW. Obydwie możliwości są w pakiecie LINK4 Mama.

fot. link4Article

- Pandemia, z którą wszyscy borykamy się od lutego sprawiła, że dodaliśmy COVID-19 do listy chorób, za które wypłacimy jednorazowe świadczenie w wysokości 5 tysięcy złotych. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom i licznym pytaniom naszych Klientów – mówi Joanna Talaśka z LINK4 i dodaje, że jest to istotne szczególnie dlatego, że nie wiemy z jaką pandemiczną rzeczywistością przyjdzie nam się jeszcze jakiś czas mierzyć.  

NNW, które chroni non stop

To rozwiązanie będące częścią NNW szkolnego dla dziecka w ramach LINK4 Mama. Będąc rodzicem dziecka w wieku przedszkolnym lub szkolnym warto poznać wszystkie elementy tego ubezpieczenia.  

Po pierwsze ubezpieczenie to działać będzie nie tylko w szkole, ale 24/7. W tym także na podwórku, podczas wyjazdów, ale i zajęć sportowych i tanecznych. Pod warunkiem, że dziecko uprawia je amatorsko. To ważne zwłaszcza w czasie stanu epidemii, gdy nigdy nie wiemy czy i kiedy szkoły znów zostaną zamknięte. Po drugie istotną różnicą są sumy ubezpieczeń. Te, w przypadku klasycznych ubezpieczeń oferowanych przez szkoły, są niskie. Niesie to za sobą niski poziom ochrony i wysokość odszkodowań za złamaną rękę, wybity ząb czy pobyt w szpitalu.  W LINK4 Mama są do wyboru 4 sumy ubezpieczenia. Od 15 do 100 tysięcy złotych, składa za cały rok ochrony to od 42 do 220 złotych. Dla rodzin posiadających Karty Dużej Rodziny ubezpieczyciel przygotował 10% zniżki.

Gdyby zdarzyło się, że dziecko zachoruje na koronawirusa, LINK4 Mama wypłaci świadczenie zarówno w związku zachorowaniem poważną chorobę, ale i za pobyt w szpitalu. To 100 złotych za dzień, a limit wynosi 2 tysiące złotych.

Zapłacą za leki i dostarczą je do domu

W LINK4 Mama można ubezpieczyć dzieci do 18 roku życia, a na całą ofertę składają się pakiety LINK4 Dziecko i LINK4 Mama. Są tam nie tylko pomoc lekarska czy konsultacje z dietetykiem, prawnikiem czy psychologiem, ale też pomoc domowa, która zrobi zakupy, posprząta czy ugotuje obiad, gdy rodzic w wyniku wypadku będzie musiał zostać w łóżku. W LINK4 Mama jest także możliwość opłacenia korepetycji dla dziecka, które zachorowało i nie może chodzić do szkoły, wykupienia leków czy dostarczenie sprzętu rehabilitacyjnego dla dziecka, wraz z pokryciem rachunku do kwoty podanej w ogólnych warunkach ubezpieczenia, z którymi należy się zapoznać przez zakupem każdej polisy, dostępnych, wraz z informacjami o całej ofercie LINK4 Mama, na stronie www.link4mama.pl i pod numerem 604 14 14 14. 

Wszystkie produkty LINK4 można kupić bez wychodzenia z domu, także u współpracujących z firmą i pracujących zdalnie agentów.

Tekst przygotowany we współpracy z LINK4 Mama

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 5 tys. zł za zachorowanie dziecka na COVID-19

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl