SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

6 ofert w przetargu reklamowym Enea, 8,5 mln zł do wzięcia

Sześć ofert wpłynęło w odpowiedzi na przetarg spółki Enea na obsługę reklamową. Złożyły je m.in. GPD agency, Bridge2Fun i Aplan Media. Walczą o budżet wyceniony na blisko 8,5 mln zł.

fot. materiały prasoweArticle

W przetargu Enea na obsługę reklamową, który trwa od miesiąca wpłynęło sześć ofert. Złożyły je takie agencje, jak: GPD Agency (z ceną 1,91 mln zł), Space of Ad (1,77 mln zł), Albedo Marketing (1,68 mln zł), Testa Communications (1,62 mln zł), Aplan Media (2,14 mln zł) oraz konsorcjum firm: Bridge2Fun z Screen Network i 4 Communication (1,64 mln zł).

Enea będzie współpracować z wybraną agencją przez dwa lata od momentu zawarcia umowy. Budżet wynosi blisko 8,5 mln zł.

Przetarg dotyczy zawarcia umowy ramowej na świadczenie kompleksowej obsługi ATL i BTL w zakresie planowania i projektowania wszystkich materiałów produktowych, sprzedażowych, promocyjnych, wizerunkowych i informacyjnych. Szczegółowe dane dotyczące planowanych zadań precyzowane będą każdorazowo w briefach. Brief będzie zawierał opis wszelkich parametrów niezbędnych do prawidłowej wyceny i wykonania zamówienia (m.in. opis i cel kampanii, grupę docelową, czas trwania i termin realizacji kampanii, zakładane kanały komunikacji i nośniki).

Kompleksowa obsługa

W ramach świadczonej obsługi kompleksowej w obszarze ATL i BTL wybrana agencja będzie zobowiązana do wykonywania usług dostosowanych do aktualnie prowadzonych przez spółkę działań i kampanii.
Agencja ta będzie współpracować przy tworzeniu strategii promocyjnej/reklamowej w obszarze offline i online w ramach realizacji celów sprzedażowych i wizerunkowych oraz przy tworzeniu strategii zaangażowania społecznego marki, a także przy tworzeniu i realizacji komunikacji z interesariuszami Enea oraz przy przygotowywaniu bieżących działań informacyjno-promocyjnych oraz kampanii z obszaru społecznej odpowiedzialności.

Zajmie się też tworzeniem i realizacją komunikacją z klientami biznesowymi (B2B) i indywidualnymi (B2C), tworzeniem i opracowywaniem projektów materiałów reklamowych i promocyjnych BTL i ATL, tworzeniem tekstów reklamowych, reklam prasowych, radiowych, tv, internetowych itp. Będzie również odpowiadać za planowanie, organizację i obsługę loterii promocyjnych, akcji promocyjnych i konkursów itp.

Dołącz do dyskusji: 6 ofert w przetargu reklamowym Enea, 8,5 mln zł do wzięcia

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Interesting
Kto z kim pracował i kto wygra? - emocje, że ho ho ho : )))
odpowiedź