SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

AB agentem Polkomtela

Usługi telefonii komórkowej powiększą ofertę AB. Spółka podpisała umowę z firmą Polkomtel SA, operatorem sieci Plus i Sami Swoi.

Na mocy podpisanej umowy w wybranych punktach współpracującej z AB sieci franczyzowej Alsen oferowana będzie pełna gama telefonów komórkowych wszystkich wiodących producentów zarówno w wolnej sprzedaży, jak i w promocjach organizowanych przez operatora sieci Plus. Za pośrednictwem partnerów sieci  Alsen klienci będą mogli również podpisać umowy z operatorem na świadczenie usług transmisji danych iPlus oraz transmisji głosu.

 - Podpisana umowa to kolejny element realizowanej przez nas strategii funkcjonowania nie tylko na rynku sprzętu IT, ale również elektroniki użytkowej oraz usług i sprzętu telefonii komórkowej. Dzięki posiadanym już kompetencjom i infrastrukturze jesteśmy doskonałym partnerem zapewniającym obsługę kanałów sprzedaży wszystkim firmom operującym w tych segmentach -  powiedział Andrzej Przybyło, prezes Zarządu AB.

 Strategia AB zakłada wykorzystanie ogromnego potencjału rynków IT, elektroniki użytkowej i telefonii komórkowej. Działalność w tych trzech segmentach pozwala wykorzystać efekt skali zarówno pod względem atrakcyjności cenowej oferowanego sprzętu, jak i efektywności kosztowej posiadanego zaplecza logistycznego. Dzięki temu spółka chce utrzymać obserwowany od dłuższego czasu trend wzrostu osiąganej rentowności.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: AB agentem Polkomtela

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl