SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Agata Grenda rzeczniczką prasową Grupy Tubądzin

Grupa Tubądzin powołała Agatę Grendę na stanowisko rzeczniczki prasowej firmy. Do współpracy w zakresie public relations producent płytek ceramicznych zatrudnił agencję V5group.

Agata Grenda, fot. A. Szenrok Article

Agata Grenda przez wiele lat była związana z dyplomacją i promocją Polski, jej kultury, biznesu, nauki i tradycji w Stanach Zjednoczonych. Przez prawie 7 lat była wice, a następnie dyrektorką Instytutu Polskiego w Nowym Jorku - misji dyplomatycznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych. W latach 2011-2015 kierowała departamentem kultury w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

Grupa Tubądzin rozpoczęła także współpracę z agencją public relations V5group, która zajmie się kompleksową obsługą PR firmy.  Ostatnio za działania public relations dla Grupy Tubądzin odpowiadała agencja 38PR & Content Communication. Nową agencją zatrudniono w następstwie rekomendacji.

Grupa Tubądzin planuje rozszerzyć komunikację w Polsce i na rynkach zagranicznych. Firma wchodzi na kolejne rynki, współpracuje także z projektantem Maciejem Zieniem oraz Dorotą Koziara – ekspertką w dziedzinie designu oraz architektem wnętrz.

Strony nie zdradzają, na jaki okres podpisano umowę.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agata Grenda rzeczniczką prasową Grupy Tubądzin

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl