SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agata Grotowska nową dyrektorką marketingu i PR w Mazda Motor Europe

Z początkiem maja Agata Grotowska objęła funkcję dyrektorki marketingu i PR w Mazda Motor Europe i odpowiada za 20 rynków należących do Mazda Selected Markets Group. Z firmą związana od czterech lat.

Agata Grotowska Agata Grotowska

Agata Grotowska ma 20-letnie doświadczenie w marketingu w różnych branżach, począwszy od pracy w agencji PR, poprzez zarządzanie markami zegarków po zarządzanie różnymi kategoriami produktów małego AGD dla firmy Philips.

Zobacz: Mazda wspiera Radio 357. „Mamy wiele zapytań o współpracę”

Grotowska w Mazda od czterech lat 

Do zespołu Mazda Motor Poland Grotowska dołączyła w 2020 r., obejmując stanowisko menadżerki do spraw Komunikacji Marketingowej. Przez minione 4 lata swojej pracy, wraz z zespołem była odpowiedzialna w budowanie wizerunku japońskiej marki oraz taktyczną komunikację do klientów nowych i lojalnych. Realizowała projekty związane z marketingiem dealerskim.

- Agata Grotowska specjalizuje się w planowaniu strategicznym i kompleksowym zarządzaniu marką, ale koncentruje się również na realizacji celów sprzedażowych, a to z punktu widzenia tak zróżnicowanych rynków ma kluczowe znaczenie dla efektywności działań marketingowych - powiedział Łukasz Paździor pełniący od grudnia ubiegłego roku funkcję Dyrektora Regionalnego Selected Markets Group i odpowiedzialny za 20 wybranych rynków Europy – od Czech i Słowacji po Grecję oraz Irlandię i Portugalię:

W maju Agata Grotowska będzie przekazywać swoje obecne obowiązki, by od czerwca w pełni realizować zadania wynikające z nowego stanowiska.

Dołącz do dyskusji: Agata Grotowska nową dyrektorką marketingu i PR w Mazda Motor Europe

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hmmm...
to bardzo dobrze, że stanowisko jest w wyniku awansu wewnętrznego. Tak powinno być.
2 0
odpowiedź