SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agata Tkaczyk przewodniczącą Komisji Odpowiedzialności Zawodowej OFBOR

Agata Tkaczyk, dyrektor badań jakościowych w ARC Rynek i Opinia, została wybrana przewodniczącą Komisji Odpowiedzialności Zawodowej Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku (OFBOR).

Agata Tkaczyk przewodniczącą Komisji Odpowiedzialności Zawodowej OFBOR

Tkaczyk, która wcześniej przez blisko rok była członkiem komisji, zastąpiła na tym stanowisku Krzysztofa Siekierskiego z TNS Pentor.

Do kompetencji Komisji Odpowiedzialności Zawodowej należy m.in. ocena postępowania członków pod względem zgodności z zasadami etyki zawodowej, dobrymi obyczajami kupieckimi i postanowieniami statutu oraz wykładnia zasad realizacja ustanowionych przez związek procedur kontroli przestrzegania zasad określonych w "Standardach badań rynkowych i społecznych". KOZ przygotowuje również rekomendacje do zarządu OFBOR w sprawie przyznania certyfikatu PKJPA.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agata Tkaczyk przewodniczącą Komisji Odpowiedzialności Zawodowej OFBOR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl