SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencja Twożywo zrealizuje kampanię dla Narodowego Instytutu Wolności

Agencja Twożywo wygrała przetarg organizowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Przygotuje i zrealizuje ogólnopolską społeczną kampanię promocyjną mającą zainicjować budowę silnej marki Korpus Solidarności.

fot. Shutterstock.comArticle

Narodowy Instytut Wolności realizuje Program Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego. Ego celem jest wsparcie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego poprzez wypracowanie i wdrożenie rozwiązań, które ułatwią pracę na rzecz innych i zachęcą Polaków do systematycznego oraz długoterminowego angażowania się w wolontariat. Program adresowany jest do szerokiego grona odbiorców – uczestników życia społecznego: obecnych i potencjalnych wolontariuszy, organizacji i osób, które koordynują pracę wolontariuszy, oraz szeroko rozumianego otoczenia, które ma szansę dowiedzieć się więcej o wolontariacie.

Zaplanowana przez NIW kampania ma zainicjować budowę silnej marki Korpusu Solidarności poprzez promocję wolontariatu długoterminowego,  zachęcenie Polaków do systematycznego angażowania się w działania na rzecz innych oraz zachęcenie środowisk związanych z wolontariatem do udziału w wolontariacie.

Przetarg na przygotowanie i realizację kampanii wygrała agencja Twożywo, która pokonała w nim Fabrykę Komunikacji Społecznej, KEINO Grupa, ClickAd Interactive.

Agencja zajmie się produkcją spotów: telewizyjnego i 2 radiowych, bannerów reklamowych i innych reklam internetowych. Zajmie się też zakupem mediów. Jej budżet wynosi 762,4 tys. zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agencja Twożywo zrealizuje kampanię dla Narodowego Instytutu Wolności

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl