SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agnieszka Chylińska jednocześnie w reklamie Play i Avivy

Startuje nowa kampanii Avivy z udziałem Agnieszki Chylińskiej, występującej jednocześnie w reklamach Play. W akcji Avivy - przygotowanej przez firmy Grey Group, Papaya Films i ZenithOptimedia Group - prezentowane jest ubezpieczenie zdrowia i życia.

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

W nowej kampanii Avivy Agnieszka Chylińska przekonuje, że chociaż nie jest idealna, to o swoją rodzinę (której nie pokaże w reklamie) potrafi zadbać, dlatego wykupiła dla niej ubezpieczenie zdrowia i życia w Avivie.

Spoty informują, że w ramach takiej polisy można otrzymywać wsparcie m.in. w przypadku ciężkiej choroby i niezdolności do pracy, a także leczenia w szpitalu.


To kolejna kampania Avivy z udziałem Agnieszki Chylińskiej. W maju i czerwcu piosenkarka wystylizowana na matkę i panią domu reklamowała ubezpieczenia zdrowotne (przeczytaj więcej i zobacz spot), natomiast w sierpniu pod hasłem „Ubezpiecz się od jeleni na drodze!” promowała polisy komunikacyjne (więcej na ten temat). W nowej reklamie Chylińska prezentuje się jako bardziej bezpośrednia.

Co ciekawe, na początku października Agnieszka Chylińska w roli ostrej wokalistki rockowej występuje w kampanii Formiły 4.0 Unlimited w Play (obejrzyj ten spot).

Stratedzy reklamowi pytani przez portal Wirtualnemedia.pl o obecność Chylińskiej w nieco innych wcieleniach w dwóch prezentowanych jednocześnie reklamach nie zaszkodzi ani wokalistce, ani promowanym markom (przeczytaj te komentarze).


Nowa akacja reklamowa reklamowa Avivy - zaplanowana na kilka tygodni - jest prowadzona w telewizji (stacje ogólnopolskie i tematyczne) oraz internecie. Kreację kampanii przygotowała agencja Grey Group, produkcją spotów - wyreżyserowanych przez Xawerego Żuławskiego - zajął się dom produkcyjny Papaya Films, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy ZenithOptimedia Group.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Chylińska jednocześnie w reklamie Play i Avivy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl