SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Dębicka innovations & business solutions directorem w Publicis Worldwide Polska

Agnieszka Dębicka objęła nowo utworzone stanowisko innovations & business solutions directora w Publicis Worldwide Polska. Pracuje tu od 7 lat.

Agnieszka Dębicka, fot.mat.pras.Article

Jak podano w komunikacie "nowo utworzone stanowisko innovations&business solutions directora jest odpowiedzią agencji na zmieniające się wyzwania rynku oraz potrzeby klientów: coraz większe zapotrzebowanie na realizację niestandardowych projektów, wymagających łączenia kreatywności z nowymi technologiami, interdyscyplinarnego podejścia oraz poszukiwań nieoczywistych rozwiązań, które mają się przyczyniać do wzrostu biznesu klientów".

- Serdecznie gratuluję Agnieszce. Cieszę się, że mamy w zespole osobę, której kompetencje idealnie wpasowują się w naszą wizję nowoczesnej agencji. W ciągu tych kilku lat Agnieszka dała się poznać jako osoba wszechstronna, stale poszukująca nowych, systemowych rozwiązań. Wierzę, że jej interdyscyplinarne doświadczenia pomogą w wyznaczaniu nowego kierunku działań i nowych standardów w całej branży  – powiedziała Dagmara Gadomska, general manager w Publicis Worldwide Poland i dodała: - Od lat wprowadzamy model Power of One, by w ramach Publicis Groupe dać Klientom dostęp do eksperckiej wiedzy oraz kreatywnych rozwiązań wyspecjalizowanych firm i dzięki temu uwalniać potencjał marek. Nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań i wierzymy, że miarą marketing excellence jest sukces biznesowy potwierdzony branżowymi nagrodami za realizację przełomowych projektów. Kultura innowacji, którą pielęgnujemy, wymaga stałego stymulowania. Dlatego stworzyliśmy nowe stanowisko i powierzyliśmy je Agnieszce. Chcemy przyspieszać procesy, eksplorować nowe możliwości i inspirować klientów.

Agnieszka Dębicka jest związana z agencją Publicis Worldwide Poland od 2015 roku. Na stanowisku account supervisor kierowała zespołem obsługującym Michelin i odpowiadała za zintegrowaną komunikację marki na 6 europejskich rynkach. Zakres działań wymagał znajomości specyfiki działań nowych technologii, digitalowych, obsługi programów lojalnościowych, systemów CRM, promocji konsumenckich, social media, eventów i działań strategiczno-kreatywnych. Jest certyfikowanym facylitatorem warsztatów Design Sprint. W swoim portfolio ma także pracę nad projektami dla klientów takich, jak Hartmann czy Winiary. Wcześniejsze doświadczenia zdobywała w agencjach Communication Unlimited oraz FCB Warsaw pracując dla takich marek i firm, jak: Ronson Development, Polskie Radio, Prima, Douwe Egberts, Totalizator Sportowy, Nivea, Plac Unity City Shopping.

Agnieszka Dębicka jest absolwentką Uniwersytetu SWPS na wydziale psychologii.

 

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Dębicka innovations & business solutions directorem w Publicis Worldwide Polska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mike
Directorem czy może directorką... tak po polsku!
odpowiedź