SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Mucha naczelną "Dobrych Rad", Renata Ciemięga na czele pism "Samo Zdrowie", "Zdrowie i Życie" i "Doktor Zdrowie"

Agnieszka Mucha została redaktor naczelną magazynu „Dobre Rady”, a Renata Ciemięga objęła taką funkcję w czasopismach „Samo Zdrowie”, „Zdrowie i Życie” i „Doktor Zdrowie” (wszystkie wydawane są przez Burda Media Polska).

Od lewej: Agnieszka Mucha i Renata Ciemięga / fot. materiały prasoweOd lewej: Agnieszka Mucha i Renata Ciemięga / fot. materiały prasowe

Do tej pory Agnieszka Mucha była zastępczynią redaktor naczelnej pisma „Dobre Rady”, a Renata Ciemięga wicenaczelną magazynów o tematyce zdrowotnej.

Teraz obie będą raportować do Agnieszki Wierzbickiej (wcześniej szefowej „Dobre Rady” i „Samo Zdrowie”) - redaktor naczelnej segmentu poradnikowego Burda Media Polska, która odpowiada za rozwój strategiczny biznesu.

Nowe pismo "Doktor Zdrowie"

„Dobre Rady” to magazyn poradnikowy, który ma być bliski tematyki współczesnych polskich kobiet. W ostatnich tygodniach Burda Media postawiła także na pisma poświęcone zdrowiu, w ostatnim czasie - oprócz obecnego już „Samo Zdrowie” oraz od dwóch lat – „Zdrowie i życie” – uruchomiła specjalistyczne pismo „Doktor Zdrowie”, którego twarzą i ekspertem jest lekarz, kardiolog i hipertensjolog dr Piotr Gryglas.

W 2019 roku Burda Media Polska osiągnęła wzrost przychodów o 12,8 proc. do 163,67 mln zł oraz zysku netto z 679 tys. zł do 3,66 mln zł. Nieznacznie zmalały wpływy reklamowe firmy, pracowało w niej 251 osób na etacie.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Mucha naczelną "Dobrych Rad", Renata Ciemięga na czele pism "Samo Zdrowie", "Zdrowie i Życie" i "Doktor Zdrowie"

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kasia
I super! Dziewczyny od dawna w Burdzie i znają się dobrze na tej robocie. Powodzenia!
odpowiedź
User
niemiecka firma 160
Tak sie placi podatki mozna mozna Ktos to pilotuje
odpowiedź
User
Baśka
Agnieszka super!!! Lubię z nią pracować. Konkretna i rozsądna :) gratulacje!
odpowiedź