SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Akademia Nikona – nowy serwis i fotoekspedycja z Marcinem Kydryńskim

Uruchomiono nowy serwis internetowy kampanii Akademia Nikona. Ponadto w ramach akcji odbędzie się fotoekspedycja do Wietnamu z udziałem Marcina Kydryńskiego.

Akademia Nikona – nowy serwis i fotoekspedycja z Marcinem Kydryńskim

W ramach Akademii Nikona, kampanii edukacyjnej firmy Nikon skierowanej do amatorskich i profesjonalnych fotografów, wprowadzono warsztaty tematyczne poświęcone wybranym zagadnieniom, takim jak reportaż, fotografia makro czy pejzaż. Ponadto będą organizowane spacery architektoniczne, warsztaty z fotografowania migrujących ptaków wodnych oraz kulinarno-fotograficzne warsztaty we Włoszech. W kwietniu odbędzie się również pierwsza fotoekspedycja w ramach akcji – kilkunastodniowy wyjazd do Wietnamu z Marcinem Kydryńskim. Kolejna podróż, z Krystianem Bielatowiczem do Peru, jest planowana na początek lipca.

Jednocześnie uruchomiono odświeżony serwis internetowym kampanii. Na stronie akademianikona.pl oprócz zmiany szaty graficznej dodano nowe funkcjonalności, m.in. interaktywne mapy pozwalające śledzić dokładny plan fotoekspedycji oraz blog. Nową wersję witryny przygotował Andrzej Kryszpini.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Akademia Nikona – nowy serwis i fotoekspedycja z Marcinem Kydryńskim

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl