SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aleksander Malinowski senior account manager w altavia.kamikaze

Do zespołu agencji altavia.kamikaze dołączył Aleksander Malinowski, na stanowisko senior account manager. Przechodzi z Feeders Agency, gdzie był account managerem.

Aleksander Malinowski Article

Malinowski rozpoczynał karierę w branży digital w 2015 roku, w agencji WebTalk Interactive (przechodząc drogę od stażysty do account executive).

Później pracował w agencjach: Syzygy (jako account executive), K2 Internet (project manager); bezpośrednio przed przejściem do altavia.kamikaze pracował w agencji Feeders, na stanowisku account manager (od 2021 roku).

Przez te wszystkie lata współpracował m.in. z klientami takimi jak: Netflix Poland, Whirlpool, Żywiec, Cinema City, Żabka, Kino Świat, Johnson & Johnsons. Kia Motors Poland, Orlen, CityFit czy Saturn.

- Olek ma duże doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi, a na tym nam szczególnie zależało, tak więc podwójnie cieszymy się z tego wzmocnienia. Ubiegły rok przyniósł duże wzrosty biznesu agencji (+35%) i jej zespołu (80 osób), w tym roku chcemy oba te dobre trendy kontynuować - komentuje Michał Ryszkiewicz, managing partner w agencji altavia.kamikaze.

 

Dołącz do dyskusji: Aleksander Malinowski senior account manager w altavia.kamikaze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl