SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aleksandra Adrian, Marta Rzetelska i Karol Bandurski w Walk PR

Pracę agencji Walk PR zaczęli Aleksandra Adrian, Marta Rzetelska oraz Karol Bandurski. Wszyscy objęli stanowiska senior account managerów, będą zajmować się projektami społecznymi i dla branży zdrowotnej.

Od lewej: Aleksandra Adrian, Marta Rzetelska i Karol Bandurski Article

Aleksandra Adrian poprzednio przez 2,5 roku pełniła funkcję senior PR consultanta w Procontent Communication. Wcześniej pracowała m.in. w Konkret PR, z branżą public relations jest związana od pięciu lat. Specjalizuje się w realizacji kampanii społecznych i projektów dla branży zdrowotnej.

Marta Rzetelska przez ostatnie dwa lata była konsultantem w BE Communications, a wcześniej pracowała m.in. w agencjach Partner of Promotion i Weber Shandwick. Realizowała działania informacyjne i edukacyjne dla firm z branży zdrowia, energetyki, FMCG, technologii, budownictwa, naukowo-badawczej i instytucji państwowych. Z branżą jest związana od 6 lat.

Karol Bandurski wcześniej pracował m.in. w agencjach Synertime, Principle i Partner of Promotion. Specjalizuje się w kampaniach społecznych, głównie dla branży spożywczej. Realizował projekty dla takich firm i instytucji jak m.in. Nestlé, Winiary, Biuro Rady ds. Kultury i Turystyki Ambasady Turcji, Fundacja Lotto Milion Marzeń, Maspex, PFPŻ i Wienerberger. Zajmował się m.in. przygotowaniem i realizacją pięciu edycji „Żyj smacznie i zdrowo”, dwóch edycji „NHW - Natalia Honorata Witalna”, a także akcji „Finansoaktywni. Misja: Podatki” i „Trzymaj Formę”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Aleksandra Adrian, Marta Rzetelska i Karol Bandurski w Walk PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl