SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aleksandra Bielska przejmuje obowiązki Juliana Dworaka w Opus Film

Julian Dworak - od ponad 12 lat związany z Opus Film jako producent - odszedł z firmy, by stanąć na czele nowo powstałego przy SAR Klubu Producentów Reklamowych. Jego obowiązki przejmuje Aleksandra Bielska - do tej pory kierownik produkcji.

Julian Dworak, Aleksandra Bielska Article

Klub Producentów Reklamowych przy SAR to nowo powstała organizacja branżowa zrzeszająca domy produkcyjne. Tworzy ją siedem firm - Opus Film, Dynamo, Film Produkcja, OTO, Papaya Films, Tango Production oraz Tank Production. Na jej czele stanął Julian Dworak - w związku z czym rozstał się z Opus Film.

- Opus Film to wyjątkowe miejsce. Cieszę się że doświadczenie, które zdobyłem pracując w tym studio będzie mogło służyć środowisku producentów skupionych w Klubie Producentów Reklamowych - mówi Dworak.

Julian Dworak z firmą był związany od 2005 roku. Karierę zawodową rozpoczynał w ITI Film Studio, Saatchi&Saatchi i agencji JWT Warszawa, w której przez kilka lat pełnił funkcję szefa produkcji telewizyjnej. W branży reklamowej pracuje od 1998 roku. Od 2016 roku jest ekspertem Dialogu Branżowego SAR-PSML w ramach którego zajmuje się opracowywaniem standardów procedur przetargowych dla sektora produkcji TV w zakupach usług marketingowych. Jest absolwentem Łódzkiej Szkoły Filmowej.

Od stycznia br. obowiązki Dworaka przejęła Aleksandra Bielska, która objęła stanowisko producenta. Związana z Opus Film od 2008 r. Wcześniej pracowała w Film It, Garaż, Dynamo i M5. Ma na swoim koncie również dwie produkcje teatralne dla TR Warszawa. W branży filmowej pracuje od 17 lat. Jest absolwentką Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego na kierunku organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej.

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Aleksandra Bielska przejmuje obowiązki Juliana Dworaka w Opus Film

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl