SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aleksandra Pietrzyk: z Endemol Polska na szefową sprzedaży w kanale WP

Aleksandra Pietrzyk objęła funkcję dyrektora ds. sprzedaży w kanale telewizyjnym WP (należącym do Wirtualnej Polski). Wcześniej pracowała m.in. w Endemol Polska, Polsat Media i Agencji TVN.

Aleksandra PietrzykArticle

W Wirtualnej Polsce Aleksandra Pietrzyk będzie odpowiadała m.in. za utrzymywanie relacji z brokerem reklamowym, pozyskiwanie sponsorów dla produkcji własnych kanału WP i - we współpracy z pionem sprzedaży Grupy WP - klientów akcji specjalnych (produkty dla sponsorów) realizowanych dwukanałowo: w internecie i telewizji, a także współpraca z pionem marketingu firmy w zakresie promocji kanału. Będzie raportować do Wojciecha Pawlaka, prezesa WP.

Kanał WP zacznie nadawanie 2 grudnia. Będzie emitowany w naziemnej telewizji cyfrowej, a także w sieciach kablowych, satelitarnie i w internecie. Programy w stacji będą prowadzili m.in. Kamila Biedrzycka-Osica, Małgorzata Serafin, Maciej Orłoś, Małgorzata Ohme, Igor Sokołowski i Tomasz Machała.

Aleksandra Pietrzyk poprzednio przez ponad rok pracowała jako director of commercial & digital w firmie producenckiej Endemol Polska. Odpowiadała tam m.in. za tworzenie strategii komercjalizacji formatów telewizyjnych na różnych polach eksploatacji oraz za rozwój obszaru cyfrowego w ramach Endemol Beyond.

W latach 2012-2015 związana była z Polsat Media, gdzie pełniła m.in. funkcję kierownika ds. projektów specjalnych. Odpowiadała za niestandardowe formy reklamy w programach na antenie głównej Polsatu. Wcześniej była koordynatorem sprzedaży w Agencji TVN.

Pietrzyk jest absolwentką Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Studiowała również w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi. Obecnie jest w trakcie studiów w Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku zarządzanie w mediach.

Dołącz do dyskusji: Aleksandra Pietrzyk: z Endemol Polska na szefową sprzedaży w kanale WP

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Z.
Gratulacje!!!!
odpowiedź
User
Szefowa
Ale wtopili...
odpowiedź
User
My
Klienci sie cieszą ! Powodzenia Zuchu !
odpowiedź