SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aleksandra Przybylska z „Wyborczej” do Tvn24.pl

Była wicenaczelna poznańskiej „Gazety Wyborczej” (Agora) od grudnia jest starszą wydawczynią news digital w Tvn24.pl (TVN Warner Bros. Discovery) – dowiedziały się Wirtualnemedia.pl. Z „Wyborczą” była związana przez 25 lat.

Aleksandra Przybylska od 1 grudnia jest starszą wydawczynią news digital w portalu Tvn24.pl. Informację w rozmowie z Wirtualnemedia.pl potwierdziła sama dziennikarka. Wcześniej na Facebooku podała ją Justyna Suchecka, która z „Wyborczej” do Tvn24.pl przeszła w 2019 roku.

Przybylska od 1996 roku była związana z poznańską „Gazetą Wyborczą”. Pracowała tam najpierw jako dziennikarka, potem – redaktorka, by ostatecznie objąć stanowisko zastępczyni redaktor naczelnej Pauli Skalnickiej. W listopadzie poinformowała, że rozstaje się z Agorą. „Decyzja o odejściu nie należała do łatwych” - napisała wtedy na Facebooku. Jej stanowisko od 1 grudnia objął dziennikarz śledczy tytułu Piotr Żytnicki. Dodatkowe obowiązki redaktorskie objęła Marta Kaźmierska, która zajmie się m.in. organizacją pracy redakcji i projektami specjalnymi.

Jak wynika z badania Mediapanel, w październiku Tvn24.pl na smartfonach i tabletach odwiedziło 8,7 mln użytkowników, którzy spędzili tam średnio 14 minut i 50 sekund.

Średnia sprzedaż wydania „Gazety Wyborczej” w trzecim kwartale br. wyniosła 45 757 egz. (dane PBC).

Dołącz do dyskusji: Aleksandra Przybylska z „Wyborczej” do Tvn24.pl

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Medioznawca
To zaskakujące, że portal TVN24 tak słabo sprawdza się w internecie. Mając podporę w postaci najpopularniejszego programu informacyjnego powinni być numerem 1 w Polsce, a sporo im brakuje do czołówki. Widać wieloletnie zaniedbania w prowadzeniu serwisu, brak dobrego SEO, nieprawidłowy dobór aktualnych i najbardziej trendujących tematów. Za dużo kolesiostwa w redakcji, co tylko potwierdza powyższe zdjęcie. A rzekomo amerykańscy właściciele stacji mieli skończyć z zatrudnianiem znajomych królika.
0 0
odpowiedź
User
Obiektywnie
Zatrudnianie ludzi z upadającej Wyborczej do internetu to strzał w kolano. W sieci od dawna GW przegrywa z kretesem. Wyraźnie się na tym nie znają, dlatego wolą robić tyle szumu wokół siebie. Inaczej są bez szansy na zaistnienie. Nie mają pojęcia co zrobić, by użytkownicy sami dotarli do ich treści.
0 0
odpowiedź