SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aleksandra Skwarek szefową PR-u w Constantin Entertainment Polska

Do Constantin Entertainment Polska dołączyła Aleksandra Skwarek, która objęła stanowisko szefowej PR-u. Przez ostatnie 4 lata prowadziła dział PR w Endemol Shine Polska, a wcześniej związana była m.in. z TVN.

Aleksandra Skwarek; fot. Kala KiełbasińskaArticle

Aleksandra Skwarek jako head of PR w Constantin Entertainment Polska odpowiedzialna jest za nadzór i budowanie strategii promocyjnej programów rozrywkowych m.in. takich jak m.in. „Kuchenne rewolucje” czy „Nasz nowy dom”, a także działu scripted, który aktualnie jest rozwijany w firmie.

- Jestem szczęśliwy, że Ola przyjęła moją propozycję i dołączyła do ConstanTEAM’u. Skuteczność, kreatywność, pomysłowość - a przy tym mega pozytywne podejście do pracy - to coś, za co cenię Olę od zawsze. Mam wielkie szczęście, że mogę pracować z fantastycznymi ludźmi - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Michał Brożonowicz, szef Constantin Entertainment Polska.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Skwarek z branżą telewizyjną związana jest od ponad dziesięciu lat. Od lutego 2017 roku do grudnia 2020 roku prowadziła dział PR w firmie Endemol Shine Polska (promując takie programy jak m.in. „Twoja twarz brzmi znajomo”, „The brain. Genialny umysł”, „Big Brother”, „The Wall. Wygraj marzenia” czy „Śpiewajmy razem. All Together Now”).

Wcześniej przez kilka lat pracowała jako specjalista ds. PR w biurze prasowym Grupy TVN. Odpowiadała za działania promocyjne m.in. takich programów jak „MasterChef”, „Dzień Dobry TVN”, „Projekt lady”, „Project Runway”, „Top Model” czy „Agent - gwiazdy”. Pierwsze doświadczenia w branży PR zdobywała w agencji Weber Shandwick, gdzie odpowiadała tam m.in. za prowadzenie biura prasowego i komunikację korporacyjną Discovery Networks.

Jest absolwentką wydziału dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła specjalizację public relations i marketing medialny.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej