SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

AMS odświeża markę Cityinfo

Firma reklamy zewnętrznej AMS (Agora) odświeża markę CityInfo. Zmiany polegają na wprowadzeniu nowych autorskich treści i czytelniejszego wyglądu oraz nowoczesnej ramówki.

Article

W Cityinfo prezentowane są treści lokalne i rozrywka. Ramówkę Cityinfo tworzą treści pogrupowane w kilkunastu kategoriach. Są to m.in.: „Moje miasto” – zdjęcia miast, często pokazywane z nieoczywistej perspektywy, „Poczuj historię”  – czarno-białe fotografie miejsc zatrzymanych w kadrze historii na tle miasta, "Do ZOObaczenia w ZOO" – ciekawostki o klimacie i zwierzętach z okolicznych ogrodów zoologicznych, „Szukam domu" – informacje o pupilach do adopcji z lokalnych schronisk.

Ramówka zmieniana jest codziennie, a treści dopasowane są do nośnika i do miejsca ich wyświetlania - będąc na przystanku w Krakowie, zobaczymy inną ramówkę niż we Wrocławiu, a także inną niż na nośniku Digital Cityscreen. Dla kierowców powstała specjalna kategoria „Czas dojazdu”, która pokazuje realny czas dotarcia do najbardziej charakterystycznych punktów w mieście przy aktualnym natężeniu ruchu. Jeżeli na drodze dojazdu tworzą się korki, nośnik na bieżąco przelicza czas i pokazuje go w odpowiednim kolorze – podobnie jak w aplikacjach z nawigacją.

Cityinfo powstał na bazie badań preferencji i oczekiwań mieszkańców miast. W nowej odsłonie można go zobaczyć na cyfrowych nośnikach AMS w Gdyni, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sosnowcu, Warszawie i we Wrocławiu.

Oprócz Cityinfo AMS posiada jeszcze dwa kanały kontentowe dostępne w wyodrębnionej z segmentu DOOH kategorii Video Out-of-Home, którą charakteryzuje dłuższy kontakt widza z komunikatem i tym samym możliwość przykucia uwagi bardziej złożonymi treściami. Są to Traffic TV (dla pasażerów warszawskiej komunikacji miejskiej) i Move TV (dla odwiedzających kluby fitness w największych polskich miastach).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: AMS odświeża markę Cityinfo

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rita
Zgłaszać na 19115 te nośniki! One oślepiają kierowców. Ja to robię regularnie i okazuje się, że AMS, Wielka firma, robi wielki wałek. I kupę bilbordów stawia nielegalnie.
2 0
odpowiedź