SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Andrzej Gibas dyrektorem zarządzającym SAP Polska

Andrzej Gibas objął stanowiska dyrektora zarządzającego SAP Polska. Zastąpi w tej roli Kingę Piecuch, która w maju br. awansowała w europejskich strukturach SAP.

Andrzej Gibas Article

Andrzej Gibas dołączył do zespołu SAP Polska 12 sierpnia 2019 r. Posiada on ponad 25-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, zarządzania popytem i dostaw w sektorze IT. Wcześniej pełnił funkcje menedżerskie w światowych firmach technologicznych, takich jak Microsoft, Oracle, IBM i Xerox.

W ostatnich latach Gibas koncentrował się na wsparciu polskich klientów z sektorów usług finansowych, produkcji i handlu detalicznego na ich ścieżce transformacji cyfrowej, ze szczególnym uwzględnieniem projektów w modelu chmurowym. Jednymi z jego osiągnięć w tym zakresie są pierwsze masowe wdrożenia chmury publicznej w sektorze usług finansowych.

Gibas ukończył studia na Wydziale Automatyki i Elektrotechniki Politechniki Świętokrzyskiej oraz studia w zakresie handlu międzynarodowego w Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jest wiceprezesem Fundacji Szczęśliwej Drogi, wspierającej podopiecznych placówek opiekuńczych w starcie w dorosłe życie.

Kinga Piecuch kierowała SAP Polska od stycznia 2014 r. 1 maja br. awansowała w europejskich strukturach SAP, obejmując rolę head of general business and global channel w Europie Środkowo-Wschodniej, w tym Austrii. Na nowym stanowisku odpowiada za rozwój rozwiązań SAP skierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw w krajach Europy Środkowo-Wschodniej oraz sieci partnerów SAP w tym regionie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Andrzej Gibas dyrektorem zarządzającym SAP Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl