SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Deręgowska-Watza na stanowisku CEO Planet Partners, Łukasz Wilczyński w roli doradcy komunikacyjnego

Planet Partners, agencja komunikacji specjalizująca się w obszarze innowacji i technologii, od sierpnia ma nową CEO. Została nią Anna Deręgowska-Watza, dotychczasowa managing partner z firmą związana od 2008 roku. Łukasz Wilczyński, ustępujący prezes, pozostaje w firmie jako senior communication expert, będzie również zajmował się rozwojem biznesu na rynku międzynarodowym.

Anna Deręgowska-Watza Anna Deręgowska-Watza

Anna Deręgowska-Watza ma 20-letnie doświadczenie w planowaniu i realizowaniu działań komunikacyjnych, specjalizuje się w zintegrowanej komunikacji B2B, w tym w budowaniu strategii, analityce i planowaniu budżetu. Jest wykładowczynią akademicką, pracowała wcześniej między innymi w GridwiseTech i Forum Doradców Podatkowych, jednak większość jej kariery związana jest z Planet Partners (wcześniej pod marką Planet PR). W agencji przeszła wszystkie szczeble – od specjalisty po udziałowca i partnera, aż wreszcie w sierpniu tego roku objęła stanowiska prezesa.

W tej chwili zarząd agencji jest jednoosobowy, natomiast przed końcem roku planowane jest jego planujemy powiększenie. Oprócz tego jest też ustanowiona prokura.

- Największym wyzwaniem jest utrzymanie obecnej jakości obsługi i poziomu zaufania klientów (w najnowszym badaniu NPS uzyskaliśmy wynik 80), przy równoczesnym szybkim rozwoju firmy i całkowicie zdalnym modelu pracy. Obecnie zespół stanowi 20 osób, w ciągu kolejnych dwóch lat zamierzamy podwoić tę liczbę, rozbudowując też ofertę, m.in. w zakresie zaawansowanej analityki i digitalu - komentuje dla Wirtualnemedia.pl Anna Deręgowska-Watza.

Łukasz Wilczyński pozostaje w Planet Partners

Łukasz Wilczyński jako założyciel firmy, zarządzał i rozwijał Planet Partners przez 16 lat, jest również Prezesem Europejskiej Fundacji Kosmicznej i wykładowcą na Akademii Leona Koźmińskiego oraz AGH.

Po zmianie funkcji w Planet Partners, w roli senior communication expert  będzie zajmował się rozwojem biznesu na rynku krajowym i zagranicznym, a także doradztwem komunikacyjnym i strategicznym, szczególnie dla klientów z sektora kosmicznego oraz technologicznego.

Dołącz do dyskusji: Anna Deręgowska-Watza na stanowisku CEO Planet Partners, Łukasz Wilczyński w roli doradcy komunikacyjnego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl