SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Falkowska i Patrycja Otachel w Grupie Walk

W ramach agencji Walk PR i Walk Social Media wyodrębniono nową strukturę strategiczno-kreatywna. Jej szeregi zasiliła Patrycja Otachel, zaś Anna Falkowska dołączyła do zespołu Walk PR.

Od lewej: Anna Falkowska i Patrycja Otachel Article

Patrycja Otachel jako creative consultan odpowiada za planowanie strategii dla obecnych i potencjalnych klientów obu działów. Jest konsultantem kreatywnym specjalizującym się w brandingu oraz projektowaniu produktu. Wcześniej pracowała m.in. w Monday PR, Ogilvy, Czteryczwarte Brand Design oraz touchideas, a także realizując własne projekty.

- Strategiczne podejście do kampanii public relations czy projektów social mediowych przestaje być wystarczające, dlatego mocno wierzymy w strategie, integrujące te dwa obszary. Nową strukturę strategiczno-kreatywną, działającą na styku dwóch business unitów - Walk PR i Walk Social Media - włączamy w bieżące działania dla wszystkich naszych klientów oraz na etapie pozyskiwania nowych kontraktów - mówi Agnieszka Bacińska, managing partner Walk PR.

Anna Falkowska na stanowisku senior account executive w Walk PR odpowiada za obsługę projektów produktowych i lifestylowych. Wcześniej pracowała w agencjach Alert Media Communications i Lighthouse Consultans, realizując działania z zakresu komunikacji korporacyjnej i produktowej dla klientów z branży FMCG i bankowej, a także społecznej odpowiedzialności biznesu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Falkowska i Patrycja Otachel w Grupie Walk

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kasia B.
Jednoosobowa struktura? No no no, brzmi "poważnie".
10 8
odpowiedź