SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Malanowska odchodzi ze "Zwierciadła"

Anna Malanowska, zastępca redaktor naczelnej “Zwierciadła” (Wydawnictwo Zwierciadło) rozstaje się z redakcją.

Anna Malanowska odchodzi ze

Malanowska wicenaczelną była od maja 2008 roku, wcześniej pełniła w tym tytule funkcje sekretarza redakcji i zastępcy sekretarza redakcji. W “Zwierciadle” pracowała od listopada 2002 roku.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu redaktor naczelną pisma przestała być Manana Chyb, która również rozstaje się z wydawnictwem. Obowiązki naczelnej “Zwierciadła” przejęła Anna Bimer, dotychczas wicenaczelna tytułu (dowiedz się więcej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Malanowska odchodzi ze "Zwierciadła"

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maryśka
To chyba oczywiste, że nowa naczelna przyprowadza swoich ludzi, tak jest wszędzie. Nawet gdyby dawna vice była świetna, to się nie obroni...
8 8
odpowiedź
User
Wałęsa medialny
Ale właśnie to jest chore! tTo są układy polityczne, a nie biznesowe. Kiedy zmienia się np. prezes firmy X, to czy w związku z tym wymienia wszystkich pracowników, którzy znają firmę? Może w Polsce i owszem, ale nie w cywilizowanych krajach. I mam gdzieś Chyb ze świtą. Chodzi o pryncypia.
8 8
odpowiedź