SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Simon CEO agencji Komunikacja Plus PR

Anna Simon, dotychczasowa managing director w Komunikacji Plus PR, obejmuje stanowisko wiceprezes agencji i nowo utworzoną funkcję CEO. Tym samym dołącza do zarządu spółki, w której prezesem jest Tomasz Alberski.

W Komunikacji Plus Anna Simon od 2021 roku odpowiada za linię biznesową PR, rozwijając w strukturach agencji trzy działy merytoryczne: brand PR, corporate PR i social media.

Po awansie Simon będzie odpowiedzialna nie tylko za dalszy rozwój zespołów specjalistycznych agencji i poszerzanie portfolio projektów, ale także za wzmacnianie pozycji biznesowej spółki Komunikacja Plus PR na rynku i jeszcze większą integrację usług PR z pozostałymi kompetencjami grupy.

Anna Simon w branży PR od ponad 20 lat

Anna Simon z branżą PR jest związana od 2007 roku. Specjalizuje się w strategicznym doradztwie wizerunkowym, PR korporacyjnym, realizacji projektów z obszaru społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw. Pełni też funkcję wiceprezes ZFPR, odpowiadając za szereg inicjatyw branżowych, m.in. konkurs Next Gen of PR. Wykładowca akademicki, autorka publikacji z obszaru CSR, zrównoważonego rozwoju i etyki biznesu.

- Wzmocnienie zarządu naszej agencji PR to konsekwencja realizacji strategii biznesowej Grupy Komunikacja Plus. Przez 2 lata pracy w K+PR Anna Simon dynamicznie rozwijała trzy obszary merytoryczne, oparte o kompetencje PR korporacyjnego, produktowego i social media. To przełożyło się na dobre wyniki finansowe spółki i poprawę wskaźników jakościowych, które weryfikujemy cyklicznie w badaniach satysfakcji klientów i pracowników – podkreśla Tomasz Alberski, managing partner Grupy Komunikacja Plus.

Dołącz do dyskusji: Anna Simon CEO agencji Komunikacja Plus PR

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hahahaha
Wiceprezes CEO mianowana przez prezesa xD takie rzeczy tylko w K+
odpowiedź
User
mojnik
cos czuje z tam jest jak w ordo iuris
odpowiedź
User
mojnik
cos czuje z tam jest jak w ordo iuris
odpowiedź