SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Simon w zarządzie ZFPR

Funkcję skarbnika i wiceprezesa Związku Firm Public Relations objęła Anna Simon, managing director w agencji Komunikacja Plus PR, wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus.

Anna SimonArticle

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Związku Firm PR wybrało nowego członka zarządu ZFPR - Annę Simon. W roli skarbnika Związku zastąpiła Małgorzatę Bogusz, partner, head of public affairs w Vision Group.

Małgorzata Bogusz po roku złożyła rezygnację z członkostwa w zarządzie ZFPR ze względu na zaangażowanie kierowanych przez nią organizacji pozarządowych w działalność związaną z niesieniem pomocy humanitarnej na rzecz Ukrainy.

Anna Simon specjalizuje się w strategicznym doradztwie wizerunkowym, PR korporacyjnym, realizacji projektów z obszaru społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw, prowadzeniu szkoleń i warsztatów. Odpowiadała za opracowanie i wdrażanie strategii komunikacji dla największych marek z sektora retail, telekomunikacji, finansów.

W Komunikacji Plus odpowiada za rozwój trzech linii merytorycznych agencji: PR korporacyjnego, produktowego i social mediów. Jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Collegium Civitas, Instytutu Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk. Ukończyła studia doktorskie w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Cergy-Pontoise w Paryżu. Wykładowca akademicki, autorka publikacji z obszaru CSR, zrównoważonego rozwoju i etyki biznesu.

Zarząd Związku Firm Public Relations tworzą prezes Przemysław Mitraszewski (Lighthouse) oraz wiceprezeski Agnieszka Bacińska (Walk PR, wybrana na pierwszą kadencję) i Katarzyna Życińska (38 Content Communication, druga kadencja).

Dołącz do dyskusji: Anna Simon w zarządzie ZFPR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl