SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Zejdler w "Rzeczpospolitej". Pokieruje nowym serwisem kobieta.rp.pl

Od czerwca Anna Zejdler dołączy do zespołu redakcyjnego „Rzeczpospolitej” (Gremi Media). Będzie odpowiedzialna za powstanie, rozwój i redakcję nowego serwisu kobieta.rp.pl, skupiającego się na tematach związanych m.in. karierą, rozwojem osobistym i zawodowym kobiet, a także lifestyle.

Article

– To dla mnie ogromna radość i zaszczyt, że mogę dołączyć do zespołu „Rzeczpospolitej”. Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć serwis, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających czytelniczek. Cieszę się też, że będę zaangażowana w projekt dodatku do papierowej wersji dziennika „Rzeczpospolita” dla kobiet. Kobiety są mądre, silne, robią rzeczy imponujące i osiągają spektakularne sukcesy w wielu dziedzinach. Z największą przyjemnością będziemy przybliżać innym ich sylwetki – komentuje Anna Zejdler.

Anna Zejdler jest wieloletnią redaktorką naczelną licznych magazynów lifestylowych. Kierowała redakcjami "Voyage", "Shape", "Joy", "InStyle". Do wiosny 2020 r. była redaktor naczelną dwutygodnika "Gala".

W przeszłości w Polsacie współprowadziła "Studio Weekend," w TVN Style program „Na czasie”. Od ponad roku ma swój autorski podcast pt. „Porażka czyli sukces”, gdzie rozmawia z ludźmi o ich doświadczeniach i tym, co tak naprawdę w życiu się liczy. Z wykształcenia jest italianistką i specjalistką ds. PR.

Wzmocnienie naszego zespołu przez Annę Zejdler bardzo mnie cieszy. Jej doświadczenie i energia ułatwią nam szybsze budowanie coraz bogatszej oferty dla naszych czytelników i użytkowników, a właściwie użytkowniczek. Inwestujemy w oryginalne treści, a jakość jest dla „Rzeczpospolitej” i rp.pl najważniejsza – powiedział Maciej Maciejowski, prezes zarządu Gremi Media.

Serwis Kobieta.rp.pl ruszy w czwartym kwartale

Kobieta.rp.pl to nowy serwis internetowy, który w czwartym kwartale br. pojawi się w ofercie wydawnictwa Gremi Media obok istniejących już: sukces.rp.pl, pieniądze.rp.pl, cyfrowa.rp.pl oraz firma.rp.pl. Serwis będzie oferował treści m.in. dotyczące kobiet w biznesie, rozwoju osobistego i zawodowego, work-life balance oraz stylu życia. Witryna skupi się na dostarczaniu inspiracji, a także  informacji oraz wiedzy. W skład redakcji będą wchodziły dziennikarki i dziennikarze „Rzeczpospolitej” oraz zewnętrzni współpracownicy.

Gremi Media wydaje serwisy internetowe oraz dzienniki „Rzeczpospolita”, „Parkiet”, „Sport”. Ponadto posiada pakiety kontrolne w spółkach e-Kiosk SA oraz Kancelarie RP sp. z o.o. Liczba użytkowników serwisów internetowych Gremi Media w kwietniu 2023 roku wyniosła 4,7 mln (Mediapanel).