SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Artur Michalak za Macieja Łaskiego szefem promocji wojwództwa łódzkiego

Artur Michalak, były naczelnik wydziału promocji w urzędzie miasta w Łowiczu, został nowym dyrektorem departamentu promocji i współpracy zagranicznej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego. Zastąpił Macieja Łaskiego, który odchodzi z magistratu po 10 latach pracy.

Artur Michalak, fot. Rafał Klepczarek Article

Maciej Łaski  funkcję dyrektora departamentu promocji i współpracy zagranicznej pełnił od 2012 roku. Odpowiadał za tworzenie i wdrażanie strategi promocji, oraz tworzenie budżetu, a także za koordynowanie działań promocyjnych zarówno w kraju jak i za granicą.

Współtworzył i wdrażał nową strategię marki „Promuje Łódzkie". Koordynował proces rebrandingu województwa łódzkiego.

Maciej Łaski do urzędu trafił w kwietniu 2009 r., początkowo zajmował stanowisko ds. public relations w Kancelarii Marszałka. Wcześniej pracował jako kierownik wydziału promocji Instytutu Postępowania Twórczego. Ma również za sobą doświadczenia dziennikarskie.  Łaski nie zdradza dalszych planów zawodowych.

Na stanowisku dyrektora departamentu promocji zastąpił go Artur Michalak, który do 2017 roku pracował w Urzędzie Miasta w Łowiczu. Do 2015 roku był szefem wydziału promocji, który ponad trzy lata temu zlikwidowano. Wtedy został dyrektorem nowo utworzonego wydziału strategii, rozwoju, obsługi przedsiębiorców i zamówień publicznych. W połowie 2017 roku odszedł z urzędu, by rozpocząć pracę w kancelarii ówczesnej premier Beaty Szydło. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Artur Michalak za Macieja Łaskiego szefem promocji wojwództwa łódzkiego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl