SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Awin testuje 4 dniowy tydzień pracy

Sieć afiliacyjna Awin (należy do Axel Springer and United Internet Groups, z ShareASale i Commission Factory) rozpoczyna testy 4-dniowego tygodnia pracy. Wszyscy pracownicy na całym świecie będą nadal otrzymywać pełne wynagrodzenie.

Article

Po 6 miesiącach testów 4,5-dniowego tygodnia pracy globalna sieć afiliacyjna ogłosiła, że od początku 2021 roku wszyscy pracownicy będą pracować w 4-dniowym trybie pracy, bez zmniejszania wynagrodzeń czy zmniejszenia poziomów obsługi dla naszych klientów.

Wraz z tym przejściem do bardziej elastycznego sposobu pracy, firma zmienia przeznaczenie swoich biur, aby zapewnić środowisko, które lepiej sprzyja współpracy i innowacyjności.

Komentując ten krok, Adam Ross, chief operating officer Awin, powiedział: -Mając na uwadze dobro naszych pracowników, eksperymentowaliśmy z bardziej nowoczesnym podejściem do pracy, skupiając się przede wszystkim na rezultatach niż na tradycyjnym jej rozumieniu. Zwieńczeniem tego jest 4-dniowy tydzień pracy, który daje pracownikom Awin możliwość spędzenia czasu z rodziną, skupienia się na pasji lub zaangażowania się w dodatkową naukę, tak aby czas spędzony w pracy był jak najbardziej produktywny. Wykorzystując mieszankę technologii, zespołów w wielu strefach czasowych i podejścia agile, zrobimy to przy zachowaniu poziomu naszej obsługi.

Sieć afiliacyjna Awin działa w 15 biurach na świecie, zatrudnia ponad 1000 pracowników, oferuje dostęp do 211 000 wydawców i 15 200 reklamodawców.Awin wygenerował 11,1 miliarda euro przychodów dla reklamodawców i 818 milionów euro dla wydawców w ubiegłym roku finansowym.

4-dniowy tydzień pracy -również w formie testów - wprowadza też koncern Unilever.  

Dołącz do dyskusji: Awin testuje 4 dniowy tydzień pracy

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
fachowiec
Przetestowałem - znacznie lepszy jest trzydniowy.
odpowiedź