SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bank Gospodarstwa Krajowego znów wybiera agencję reklamową

Bank Gospodarstwa Krajowego ogłosił ponownie przetarg na obsługę reklamową w w latach 2024-2026. Poprzedni unieważniono. 

fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Nowy przetarg Banku Gospodarstwa Krajowego dotyczy świadczenia kompleksowej obsługi przy tworzeniu strategii reklamowych offline i online dla banku oraz poszczególnych programów i projektów finansowanych ze środków unijnych i krajowych, o charakterze pro-sprzedażowym, wizerunkowym, informacyjnym, edukacyjnym. Wybrana w nim firma zajmie się też współpracą z agencją eventową oraz świadczeniem kompleksowej obsługi ATL (reklama kierowana do szerokiej grupy docelowej, np. reklama w telewizji, outdoor), BTL (reklama kierowana do klienta zindywidualizowanego) oraz digital (marketing internetowy). 

Postępowanie podzielono na 2 części. Pierwsza obejmuje obsługę działań promocyjno-reklamowych banku na lata 2024-2026, w tym przygotowanie koncepcji kreatywnej i strategii działań marketingowych dla kampanii produktowej dotyczącej unijnych pożyczek regionalnych na efektywność energetyczną. Druga dotyczy obsługi działań promocyjno-reklamowych banku na lata 2024-2026, w tym przygotowania koncepcji kreatywnej i strategii działań komunikacyjnych kampanii online #CyberAkademia BGK".

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

BGK w każdej części zamówienia, zawrze umowę ramową tylko z jedną agencją. I chociaż jedna agencja może złożyć ofertę w odniesieniu do wszystkich części zamówienia, to zwyciężyć może tylko w jednej z nich.

Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 17 maja.

BGK w połowie marca unieważnił przetarg na obsługę reklamową jeszcze przed ostatecznym terminem składania ofert. Wyjaśniono wówczas, że wszczynając postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego założył, że efektywny będzie wybór jednej agencji do obsługi działań promocyjnych, w tym najważniejszego projektu jakim jest 100-lecie banku. W trakcie jego trwania zdecydował, że bardziej efektywne a zarazem konkurencyjne jest wybranie co najmniej dwóch różnych agencji, gdyż liczba działań, które planuje realizować w ramach umowy, często w nakładających się odcinkach czasowych może rodzić ryzyko poważnych trudności organizacyjnych, jak i terminowego wywiązywania się ze zleceń zgłaszanych przez bank po stronie agencji.

Dołącz do dyskusji: Bank Gospodarstwa Krajowego znów wybiera agencję reklamową

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl