SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bank Pekao oferuje bonifikaty za polecenia konta

Nowa edycja programu „Polecam Przekorzystnie” jest już dostępna dla obecnych i nowych klientów Banku Pekao. Można zyskać nawet do 1500 zł.

Article

Bank Pekao zaprasza klientów do udziału w kolejnej XII edycji programu „Polecam Przekorzystnie”. Każdy klient za skuteczne polecenie jednej osoby, otrzyma nagrodę w wysokości 100 lub 50 zł w zależności od tego, jakie konto poleci.

Użytkownicy mogą rekomendować cztery rodzaje rachunków znajdujących się w ofercie banku: Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne dla młodych, Konto Świat Premium oraz Konto Przekorzystne Biznes. Każdy klient banku może polecić konto nawet 15 osobom, czyli zyskać aż 1500 zł. W obecnej edycji programu nagrodę otrzymuje polecający, natomiast nowy klient może otrzymać nagrodę za otwarcie konta w promocji dla nowych klientów.

–  Konto jest podstawą relacji z klientem, dlatego ważne jest, że z roku na rok poleca je coraz więcej osób. To pokazuje, że Konto Przekorzystne z jednej strony jest najlepszym kontem wg rankingu Złoty Bankier, ale z drugiej – doceniają je klienci i chętnie rekomendują sprawdzoną i dobrą ofertę swoim znajomym – mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

W programie „Polecam Przekorzystnie” mogą wziąć udział zarówno dotychczasowi klienci banku, jak również osoby, które założą konto w okresie trwania programu. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji mobilnej PeoPay i skorzystać z promocji. Osoby, którym polecono założenie konta, w następnej kolejności same będą mogły polecić je innym i tym samym wziąć udział w tej promocji.

Pamiętać należy jedynie o przekazaniu poleconej osobie kodu, którym dla ułatwienia jest numer telefonu podawany podczas rejestracji w programie. Konto można otworzyć online za pomocą selfie, w aplikacji mobilnej PeoPay.

Dołącz do dyskusji: Bank Pekao oferuje bonifikaty za polecenia konta

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl