SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bank Pekao z nową promocją kont oszczędnościowych

Bank Pekao ponownie uatrakcyjnia ofertę depozytową dla klientów indywidualnych i wprowadza promocję 7 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym obowiązującą przez 6 miesięcy od otwarcia konta.

Article

Od 2 sierpnia z promocji 7 proc. w skali roku przez 6 miesięcy do 400 tys. zł na koncie oszczędnościowym mogą skorzystać nowi klienci banku. Do oferty można przystąpić do 16 października tego roku.

Nowa promocja Pekao

- Z dostępnych raportów NBP wynika, że saldo środków na rachunkach bieżących prowadzonych w złotych dla klientów indywidualnych obniżyło się od początku roku o ponad 80 mld zł, czyli o prawie 12 proc. Jednym z powodów takiego spadku jest poszukiwanie przez klientów możliwości lokowania bieżących środków na bardziej atrakcyjny procent, który dostępny jest na rynku głównie na lokatach terminowych. Wdrażając nową promocję 7 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym, chcemy pokazać, że w Pekao mamy bardzo  atrakcyjną  ofertę  z bieżącym dostępem do swoich oszczędności. To oznacza, że u nas klienci mogą wypłacać środki w dowolnym momencie bez utraty naliczonych odsetek oraz, co rzadko spotykane na rynku, bez opłat za przelewy z kont oszczędnościowych przez aplikację mobilną PeoPay. Po prostu warto oszczędzać z Pekao - podkreśla Remigiusz Hołdys, dyrektor departamentu w Pionie Bankowości Detalicznej Banku Pekao.

Również od 2 sierpnia dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia, dostępna jest oferta 7 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym „Mój Skarb”. Promocyjne oprocentowanie naliczane będzie do salda 3 tys. zł przez okres 6 miesięcy od otwarcia rachunku. Oferta  jest dostępna do 16.10.2022 r. 

Klienci, którzy preferują oszczędzanie na lokatach terminowych mogą w aplikacji PeoPay otworzyć  Lokatę z Żubrem  z oprocentowaniem 6 proc. w skali roku do kwoty 30 tys. zł na 6 miesięcy. Oferta ta jest dostępna do 30.09.2022 r. dla wszystkich klientów banku na nowe i dotychczasowe środki.