SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bankowość internetowa Comarch dla Pekao

Comarch podpisał z Bankiem PEKAO SA umowę na wdrożenie internetowego systemu bankowości elektronicznej dla obsługi klientów korporacyjnych opartej o własną flagową platformę Comarch vIBank.

Będzie to kolejne wdrożenie platformy internetowej Comarch w polskim sektorze finansowo-bankowym.

Dzięki wdrożeniu w Banku PEKAO SA systemu internetowej bankowości korporacyjnej, klienci uzyskają dostęp do usług świadczonych przez banku poprzez sieć WWW.  - Dla Comarch to bardzo ważny kontrakt, ponieważ potwierdza mocną pozycję firmy w dziedzinie rozwiązań internetowych dla biznesu. Prowadzimy intensywne prace nad systemami do wspierania biznesu poprzez kanały internetowe i liczymy, że w dalszym ciągu będziemy pozyskiwać bardzo wartościowych klientów. – mówi Paweł Przewięźlikowski, Wiceprezes Comarch SA.

System vIBank wdrażany obecnie w Banku Pekao SA jest sprawdzonym i dojrzałym systemem służącym do udostępnienia usług i informacji instytucji finansowej poprzez sieć Internet, jak również kanały typu GSM/SMS. Moduł internetowej bankowości korporacyjnej jest najnowszym produktem Comarch w ramach platformy vIBank i stanowi doskonałe uzupełnienie tradycyjnych rozwiązań bankowości elektronicznej. Bank PEKAO SA jest kolejną instytucją, która doceniła zalety nowoczesnej strategii rozwijania funkcjonalności dedykowanej dla dużych przedsiębiorstw, w oparciu o architekturę on-line wykorzystującą przeglądarkę internetową. Rozwiązanie to spełnia również wysokie wymagania i standardy bezpieczeństwa stawiane takim systemom.

Comarch realizuje projekty związane z obsługą klientów i partnerów instytucji finansowych przez sieć Internet od 1999r. W obszarze tym rozwiązania Comarch obsługują klientów m.in. Banku BPH, Domu Maklerskiego BZ WBK, Domu Maklerskiego BOŚ, oraz Grupy Warta.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bankowość internetowa Comarch dla Pekao

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl