SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bartłomiej Firlet i Hubert Urbański w kampanii „Picie to nie sport” (wideo)

Pod hasłem „Picie to nie sport” wystartowała kampania przestrzegająca przed skutkami nieodpowiedzialnego picia alkoholu. W akcję Stowarzyszenia Komisja Klubowa, Stowarzyszenia Program Stacja i miasta stołecznego Warszawa zaangażowali się Bartłomiej Firlet i Hubert Urbański.

Article

Spot „Picie to nie sport” został wyreżyserowany przez Antka Ferencego. Wystąpił w nim aktor Bartłomiej Firlet, a głosu użyczył Hubert Urbański.

Spot przypomina o tym, że bawiąc się należy pamiętać o konsekwencjach płynących z picia alkoholu oraz o bezpieczeństwie swoim i innych.

- Spot „Picie to nie sport” powstał przede wszystkim, aby zwrócić uwagę młodych ludzi, którzy coraz częściej spożywają alkohol w większych ilościach, często nie zdając sobie sprawy z konsekwencji i potencjalnych niebezpieczeństw. Popularnym zjawiskiem wśród młodzieży jest picie na „zawody” - co zdecydowanie nie sprzyja kontroli i bezpieczeństwu. W szczególności na terenie bulwarów Wiślanych, którym oprócz niesamowitego potencjału i uroku towarzyszy konieczność zachowania uważności i świadomości skierowanej na bezpieczeństwo własne jak i współtowarzyszy imprezy – mówi Magdalena Kałużyńska, koordynatorka kampanii.

Film jest elementem kampanii „Płyń z Głową” dotyczącej świadomego spożywania alkoholu, utrzymanej w tonie dalekim od moralizatorskiego. Realizowana jest od początku maja do końca września tego roku. Ma pokazać, jak rozsądnie bawić się nad Wisłą. Pokazuje zagrożenia i konsekwencje spożywania alkoholu w sposób nieodpowiedzialny czy lekkomyślny. W ramach akcji „Płyń z głową” w weekendy przez całe lato, można spotkać edukatorów chodzących po bulwarach wiślanych.

Kampania obejmuje emisję filmu w internecie, m.in. w mediach społecznościowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bartłomiej Firlet i Hubert Urbański w kampanii „Picie to nie sport” (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl