SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Beata Tadla i Agnieszka Kołodziejska prowadzącymi audycję „Gość Radia Zet". Nowościami „Tydzień z Radiem Zet” i „W waszej sprawie"

Radio Zet (Eurozet) wprowadza popołudniową audycję „Gość Radia Zet”. Będzie można jej słuchać od poniedziałku do czwartku, a poszczególne wydania poprowadzą m.in. Beata Tadla i Agnieszka Kołodziejska. W piątki rozgłośnia zaproponuje nową audycję - „Tydzień z Radiem Zet”, której gospodynią będzie Joanna Komolka. Wraca też program interwencyjny - „W waszej sprawie”.

Zmiany zostaną wprowadzone w poniedziałek, 15 marca. Tym samym codzienne rozmowy będą odbywać się w dwóch odsłonach: jak dotychczas, po godz. 8.00 (prowadzenie: Beata Lubecka) i dodatkowo po godz. 17.00.

Popołudniowe wydanie „Gościa Radia Zet”

W poniedziałki popołudniowe wydanie „Gościa Radia Zet” poprowadzi Joanna Komolka, a jej rozmowy mają dotyczyć tematyki społeczno-politycznej oraz tego, co czeka będzie działo się w rozpoczynającym się tygodniu.

Od wtorku do czwartku drugie wydanie audycji będzie miało charakter spotkania z osobowościami spoza świata polityki - ludźmi, reprezentującymi rozmaite dziedziny życia, od kultury przez sport, show-biznes i naukę.

Utrzymane w lifestylowej formule rozmowy poprowadzą: Beata Tadla, Agnieszka Kołodziejska, Damian Michałowski i Robert Karpowicz.

W piątki „Tydzień z Radiem Zet"

Nowością będzie też piątkowy program „Tydzień z Radiem Zet”. Joanna Komolka spotykać się będzie w nim z gośćmi, w formule jeden na jeden. Tuż po 17.00 dziennikarka rozmawiać będzie z politykami i ekspertami o najważniejszych wydarzeniach ostatnich pięciu dni. Pierwsze osiem minut wywiadów będzie można usłyszeć na antenie stacji, a całość zobaczyć na stronie Radiozet.pl i profilu Radia Zet na Facebooku.

22 marca na antenę wraca też codzienny program interwencyjny „W waszej sprawie”. Pierwotnie prowadziła go Justyna Dżbik (od marca do grudnia 202o roku), lecz gdy dziennikarka pożegnała się ze stacją, audycja przestała być nadawana. Teraz program wraca, a jego nowym gospodarzem będzie Michał Dzienyński. Formuła audycji nie zmieni się: prowadzący będzie pomagał w rozwiązywaniu codziennych problemów słuchaczy. Wykorzysta przy tym swoje doświadczenie reporterskie i poczucie humoru. Emisja programu od poniedziałku do piątku między 13.00 a 14.00.

"7. Dzień Tygodnia" powraca po latach do Radia Zet

Wprowadzane do ramówki programy to - jak podkreśla nadawca - kontynuacja rozwoju publicystycznej oferty Radia Zet. W niedzielę, 14 marca wystartuje niedzielny „7. Dzień Tygodnia w Radiu Zet”, w którym Andrzej Stankiewicz i jego goście będą podsumowywać wydarzenia społeczno-polityczne mijającego tygodnia. Program będzie można oglądać także w Onecie.

Według badania Radio Track, w okresie od grudnia ub.r. do lutego br. Radio ZET miało 12,48 proc. udziału w rynku słuchalności.

Dołącz do dyskusji: Beata Tadla i Agnieszka Kołodziejska prowadzącymi audycję „Gość Radia Zet". Nowościami „Tydzień z Radiem Zet” i „W waszej sprawie"

39 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rmf i tak lepszy
Szkoda, że nie po 18 :)
odpowiedź
User
Lemon
Niech ich ktoś wreszcie kupi, albo wróci Kozyra. Dzieci we mgle, bez pojęcia.
odpowiedź
User
Witam od samego rana
Nie wiem po co powraca ta audycja "W twojej sprawie" skoro w prawie siostrzanej stacji radiowej Radia ZET - TOK FM - istnieje już program interwencyjny "Twój problem - moja sprawa". A poza tym mało jest tego typu programów w telewizji?
odpowiedź