SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Będzie ponowny wybór członka rady nadzorczej Radia Katowice

We wtorek, 16 lutego Rada Mediów Narodowych wybierze członka rady nadzorczej Radia Katowice. Poprzedni kandydat - jedyny na to stanowisko - Jan Edmund Kowalski zrezygnował na ostatnim posiedzeniu.

Article

W ubiegłym tygodniu w czwartek Rada Mediów Narodowych wybrała nowego prezesa Radia Szczecin – został nim Wojciech Włodarski. Natomiast w piątek przewodniczący RMN Krzysztof Czabański nagle zwołał głosowanie korespondencyjne w sprawie powołania członka zarządu TVP. Jedyną osobą proponowaną na to stanowisko był Wojciech Kasprowski, który nie został jednak wybrany, ponieważ podczas głosowania nie było kworum (oddano jedynie dwa głosy na pięć możliwych).

W czwartek, 11 lutego br. odbywa się kolejne posiedzenie, jednak Krzysztof Czabański postanowił o zwołaniu jeszcze jednego spotkania, podczas którego członkowie Rady mają zdecydować o powołaniu członka rady nadzorczej Radia Katowice. Mieli oni dokonać wyboru ostatnio, ale w ostatniej chwili jedyny kandydat – Jan Edmund Kowalski – zrezygnował.

Na zgłaszanie nazwisk kandydatów mają teraz czas do 15 lutego. Posiedzenie podczas którego zapadnie decyzja jest planowane na 16 lutego.

Rada Mediów Narodowych liczy pięcioro członków, w jej skład wchodzą: Krzysztof Czabański (przewodniczący), Joanna Lichocka, Elżbieta Kruk, Juliusz Braun, Robert Kwiatkowski.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Będzie ponowny wybór członka rady nadzorczej Radia Katowice

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
voip
Radio Katowice wg mnie jest jedynym sensownym zastępstwem na Śląsku dla byłej Trójki. Oczywiście nie licząc stacji internetowych.
1 1
odpowiedź