SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bezkonkurencyjny PC Format

PC Format umacnia pozycję lidera na rynku prasy komputerowej. PC World Komputer stracił drugą pozycję.

PC Format (Bauer) miał w listopadzie 2006 sprzedaż ogółem na poziomie 161 547 egz. (14 585 w analogicznym okresie 2005 roku) – wynika z danych ZKDP. Przypomnijmy, że PC Format od marca ur. zmienił swoją formułę.

Na drugim miejscu na rynku prasy komputerowej uplasował się 'Komputer Świat' (dwutygodnik - Axel Springer Polska) - 100 188 sprzedanych egz. Na podium znalazł się też magazyn o grach komputerowych "CD Action" (Bauer) - 87 830 egz.

listopad

20062005
ZKDPSprzedaż ogólem
PC Format 16154714585
Komputer Świat (dwutygodnik)10018896453
CD Action8783088266
PC World Komputer5666946834
Chip5582057571
Click5010961983
Komputer Świat Gry3739141305
Play2308530905
Chip Komputer Test2093623004
Enter CD1787524924

Porównując dane "miesiąc do miesiąca" największy wzrost odnotował "PC Format". PC World Komputer (IDG) stracił drugą pozycję.

 
2006

listopadpaździernik
ZKDPSprzedaż ogólem
PC Format 161547135752
Komputer Świat (dwutygodnik)100188100518
CD Action8783092110
PC World Komputer56669101894
Chip5582048091
Click5010948649
Komputer Świat Gry3739131837
Play2308523974
Chip Komputer Test2093622341
Enter CD1787517808

Podobne informacje - najnowsze dane ZKDP:

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bezkonkurencyjny PC Format

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl