SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Biedronka w promocji zwróci równowartość zakupów za 500 zł

Klienci sklepów Biedronka (Jeronimo Martins Polska), którzy w najbliższych dniach zrobią zakupy łącznie za 500 zł otrzymają 5 voucherów po 100 zł każdy na zakupy w okresie od lipca do grudnia tego roku. 

Klienci, którzy w najbliższych dniach - od wtorku do czwartku (02.04-04.04) albo od czwartku do soboty (4.04-06.04) - zrobią zakupy na łączną kwotę 500 zł z kartą Moja Biedronka lub aplikacją, otrzymają od sieci Biedronka 5 voucherów o wartości 100 zł każdy. Będzie je można wykorzystać w konkretnych tygodniach od lipca do grudnia, realizując jeden voucher w miesiącu, przy zakupach za min. 249 zł. .

Warunkiem jest to, że zakupy muszą zawierać przynajmniej 10 różnych produktów (posiadających różne numery pod kodem kreskowym). Jeśli w koszyku klienta znajdzie się mniej niż 10 produktów, voucher nie zostanie przyznany. Vouchery będzie można zrealizować przy zakupach za min. 249 zł. w wyznaczonych, wskazanych na nich okresach w miesiącach: lipcu, sierpniu, październiku, listopadzie i grudniu 2024 r. Klient może tylko raz otrzymać 5 voucherów w jednym z dwóch wskazanych okresów w pierwszym tygodniu kwietnia. Przy promocji obowiązują standardowe wyłączenia, takie jak papierosy, alkohol czy doładowania kart telefonicznych.

- Robimy wszystko, by oferować naszym klientom najwyższej jakości produkty w najniższych na rynku cenach, a aktywna polityka promocyjna stanowi DNA naszej firmy. Już od pierwszych dni kwietnia nasi klienci mogą ponownie przekonać się, że na „Biedronkowych Oszczędnościach” oszczędzają najwięcej, a ich portfele nie odczuwają wzrostu VAT o 5%, bo zamroziliśmy ceny regularne ponad 4000 produktów - mówi Grzegorz Pytko, dyrektor działu zakupów w sieci Biedronka. 

Od kwietnia powróciła standardowa stawka VAT 5% na wybrane kategorie produktów żywnościowych. Ale klienci Biedronki zapłacą za nie tyle samo co w marcu, ponieważ sieć podjęła decyzję o utrzymaniu w kwietniu cen regularnych ponad 4000 produktów. Wyjątkiem będzie tu przede wszystkim pieczywo, w szczególności pochodzące od małych lokalnych dostawców oraz warzywa i owoce, których ceny zmieniają się na bieżąco ze względu na zależność od sezonu wegetacyjnego. 

Dołącz do dyskusji: Biedronka w promocji zwróci równowartość zakupów za 500 zł

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl