SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Biznes non Stop - nowa oferta dla firm od T-Mobile

T-Mobile wprowadza nową ofertę dla przedsiębiorców opartą na rozwiązaniach nielimitowanych połączeń i SMS-ów w Polsce i w Unii Europejskiej.

Biznes non Stop - nowa oferta dla firm od T-Mobile

W ramach oferty Biznes non Stop od T-Mobile przedsiębiorcy mają do dyspozycji 5 abonamentów w trzech różnych kategoriach: nielimitowanych usług w T-Mobile w kraju, nielimitowanych usług w Polsce oraz nielimitowanych usług w Unii Europejskiej.

W najniższym abonamencie za 29,90 zł netto przedsiębiorca otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y do sieci T-Mobile w kraju oraz pakiet 500 MB na korzystanie z internetu w Polsce. W abonamencie za 49,90 zł netto pakiet nielimitowanych połączeń i SMS-ów obejmuje oprócz T-Mobile również pozostałe sieci komórkowe i stacjonarne w Polsce. Pakiet danych na łączenie się z siecią w kraju wynosi w tej opcji 1 GB.

Dla przedsiębiorców, którzy współpracują z firmami oraz klientami w całej Unii Europejskiej, T-Mobile przygotował pakiet trzech różnych zestawów z nielimitowanymi połączeniami w UE. W najniższym z nich przedsiębiorca za 79,90 zł netto korzysta z nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci w kraju oraz z nielimitowanych połączeń przychodzących w roamingu w UE. Ponadto otrzymuje pakiet 100 minut na połączenia międzynarodowe do UE oraz pakiet 2 GB na korzystanie z internetu w kraju.

W abonamencie za 199,90 zł netto przedsiębiorca otrzymuje dodatkowo nielimitowane połączenia międzynarodowe do UE oraz pakiet 5 GB danych.

Z kolei zestaw za 349,90 zł netto to opcja premium z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich w kraju oraz do wszystkich sieci w UE, a także nielimitowane rozmowy w roamingu w UE. Na korzystanie z internetu w kraju przedsiębiorca otrzymuje w nim 10 GB, a na surfowanie w UE - 50 MB danych.

W przypadku oferty Biznes non Stop z urządzeniami, abonamenty za zestawy są wyższe od 10 do 150 zł. Dla klientów przenoszących numer od innego operatora T-Mobile przygotował bonus w postaci abonamentu niższego o maks. 50 zł miesięcznie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Biznes non Stop - nowa oferta dla firm od T-Mobile

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Savio
Całkiem przyjemne taryfy wprowadziło T-M, dość przyjemne ceny, nolimit minut przy 50 pln. Bardzo polepszyli tą ofertę.
8 8
odpowiedź